Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiu unokám 18 éves lesz a...

A fiu unokám 18 éves lesz a nyáron és elmondta, hogy a fiúk érdeklik. Ti mit szólnátok ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"nekem még az is elképzelhetetlen, hogy gyerekem legyen, és ne őrüljék meg a sírástól, nyafogástól, hisztitől, nyávogástól. Jajj. És most belegondolok, hogy valahogy ép ésszel átvészelem, aztán időskorban újra kezdődik."


Egy idő után az ember lead az önzőségéből, egoizmusából, és nem olyan elviselhetetlen "átvészelni". Aztán öregkorodban nem neked kell elviselned,hanem szüleinek, neked csak játszanod kell vele, meg kényeztetni. De ahogy elnézem a szüleimet, meg apósomékat, ezt a legnagyobb ajándékként élik meg, mintsem teherként.

2014. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, ember, nem egoizmus. Csak a zárkózottságomból fakadó hiperszenzitivitás. Ugyanaz, mikor januárban napszemüvegben járok. Vagy mikor a kaját a konzisztenciája miatt nem tudom megenni.
2014. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól még lehet dédunokája a kérdezőnek, csak másik unokájától, szóval felesleges ebbe belemenni.


Egyébként kérdező, fogadd el olyannak az unokádat, amilyen.

2014. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.Nehéz de elfogadom olyannak amilyen. Családban él az unokám nem én neveltem föl,de nagyon jó a kapcsolatunk.Bízom abban, hogy még változhat hiszen olyan fiatal.../ Berzsenyi Dánielhez nem tudom, hogyan kötödik ez a téma.A renszer kért egy kulcsszót és én Dánielt adtam meg..úgy látszik hiba volt / A legjobbakat kivánom mindenkinek...
2014. febr. 18. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!