Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem én ezt 14 évesen...

Nem értem én ezt 14 évesen utálom az egész világot elegem van mindenből, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

megmagyarázhatatlan jelenség ez nálam egyszerűen ha valami nem úgy van ahogy lennie kéne magamba fordulok sírás tör rám és utálom az egész világot..eléggé ki vagyok

(nem kellenek az oltogatós válaszok)



#család #szerelem #élet #zavar #kilátáslantanság
2014. febr. 18. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok és én MINDIG (tökmindegy , hogy jó történik-e vagy megbántanak vagy nem úgy van valami ahogy lennie kéne) így érzek. Utálom a sulit,embereket,magamat ez van:D
2014. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Dániel255 válasza:
Esetleg nem tudom van e valami közelebbi barátod. Ha nincs akkor próbáljmge valakivel ilyen bff etkialakítani sokatsegítaz embernek haélőben kitudja önteni valakinek a lelkét ésmeghalgatja nem utolsó sorba az is jó érzés ha ő mond el valamit és így tudod hogy megbízik benned.
2014. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
sajnos nincs egy igazi normális barátom/barátnőm sem akiben tényleg megbízok:)
2014. febr. 19. 15:40
 14/17 anonim ***** válasza:
ezzel meg kell birkóznod
2014. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Lehet hogy ez a baj, hogy nincs barátod..

Ha lenne barátod, akiben megbízol, annak mindent elmondhatnál..hidd el, sokat segít, hogyha a bajodat eltudod valakinek mesélni...

2014. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
sajnos már nem tudok megbízni senkiben ezért nincsenek barátaim meg úgy érzem úgyse értene meg senki :)
2014. júl. 4. 22:09
 17/17 anonim válasza:

Bár ha most le is fognak bannolni... XD

Ha ennyire nem tetszik semmi, azt nem kéne a világ tudtára adnod. Főleg ha utalod...

2018. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!