Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek, ha nem fogadják...

Szerintetek, ha nem fogadják a köszönéseteket az emberek akkor legközelebbi találkozásnál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy lakópark társasházában élünk a párommal egy olyan helyen ahol sok a fiatal pár, kisgyermekes szülő.Úgymond olyan hely ez, ahol benne vagyunk egymás szájában sajnos.Sokszor előfordul, hogy ha csoportokba tömörülve vannak az emberkék és én mondjuk odaköszönök nekik, arra sem méltatnak, hogy visszaköszönjenek csak bunkón elfordulnak.Sőt ha napszemüvegmben vannak azt hiszik nem látom őket és képesek köszönés nélkül elmenni mellettem vagy nagy nehezen kinyögnek egy sziát.Tiszta bolondnak érzem magam, hogy töröm magam hogy köszöngessek ezek meg lesem tojnak.A férfiak és nők is elvárják, hogy én köszönjek előre ők sosem.Komoylan királynak meg királynőnek érzik magukat.

#bunkóság #köszönés #ki köszön előre
2013. szept. 12. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután egyszer semmibevettek, többé ne köszönj előre. Onnantól kezdve csak VISSZAköszönj, a tahókat meg nézd levegőnek.
2013. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ha nem kösszönök én leszek a bunkó.
2013. szept. 12. 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsánat:köszönök
2013. szept. 12. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne hagyd abba. köszönj. így van esélyed, hogy rászoktatod őket. amúgy meg az lesz a norma, hogy nem köszöntök.


szerintem ha valakire újra és újra ráköszönnek kedvesen előbb utóbb visszaköszön.

2013. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!