Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek létezik annál...

Szerintetek létezik annál nagyobb bunkóság, mint amikor ráköszönsz valakire és nem köszön vissza? Az ilyen emberekben mi játszódik le? Nem értem.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Két dolog lehet: 1.gőzük nincs, hogy ki vagy 2. nem akarnak köszönni
2013. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Simán el tudok képzelni: pl. valaki belesz*rik az ágyadba.
2013. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyanról van szó, akivel szinte naponta találkozok, szóval tudja ki vagyok....
2013. szept. 4. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy észrevesznek?

Nincs bedugva pl. a fülükbe a fülhallgató?

2013. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 rajcziz ***** válasza:
Talán valami nagy gond foglalkoztatja épp. Vagy elmerül a gondolataiban. Persze, nem szép dolog tőle, hogy nem köszön vissza, de az mennyivel jobb, hogy te egy ilyen apróságon ennyire felháborodsz?
2013. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért tudatni akarja veled, hogy most éppen nincsen haverfelvétel. Te miért nem tartod ezt tiszteletben, fogadod megértéssel?
2013. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint,ha valaki köszön annak illene visszaköszönni. Ez alap.Engem is zavar az ilyen.
2013. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyszer volt,hogy hangosan ráköszöntem az igazgatóra,és nem köszönt vissza,pedig engem nézett közben.Azt tapasztaltuk,hogy sz..rba sem veszi az alkalmazottakat,vagy esetleg tényleg nagyon el volt gondolkozva.szóval ez a két lehetőség áll fenn,más esetekben is,ha egyébként ismer az illető,tudja ki vagy.
2013. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Milyen haverfelvétel??? Te jól vagy? Ki akart haverkodni? Szerintem, ha köszön egy ismerősnek az ember alap, hogy az viszonozza, nem kell attól még haverkodni. Na pont ezzel az illetővel nem is akarnék.....Tartsam tiszteletben, hogy bunkó? Jesszus, elég fura nézeteid vannak neked is, te sem nagyon ismerheted az illemet.

És igen észrevesz, mert egyenesn rám nézett, gondolom azt elvárta, hogy én köszönjek, de visszaköszönni már luxus volt neki. Egyébként nem első eset volt, csak azért akadtam fent rajta, de ahogy látom nem én vagyok az egyedüli, aki szokott még így járni, csak az a durva, hogy majd ha én nem köszönök, akkor fel lesz háborodva.

2013. szept. 4. 20:23
 10/19 A kérdező kommentje:
És még az 5-ös válaszolónak írnám, hogy örülök, hogy neked ez ilyen apróság, akkor valószínűleg téged sem zavar, ha semmibe vesznek, egyébként honnan veszed, hogy "ennyire fel vagyok háborodva"? Csak két kérdést tettem fel...
2013. szept. 4. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!