Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok ugye ez nem ijesztő? :D

Srácok ugye ez nem ijesztő? :D

Figyelt kérdés

Egy olyan lány vagyok, aki elég keményen ki mondja a véleményét, vagy amit gondol, de semmi rosszindulat nincs bennem, még azok felé sem, akik pl engem "bántanak". Csak egyszerűen visszaszólok.

Meg van egyfajta bunkó humorom, ez igaz, meg néha szarkasztikus tudok lenni. De rosszindulat aztán tényleg nincs bennem.

És eddig nem találtam olyan srácot aki ezt elviselte volna :"DD


Érdekelne mit gondoltok így erről :D 15/l



2014. febr. 21. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A flegmaaa cicuskkaaah vagyokk szindróma elviselhetetlen ;)

Olyan inkább ne legyél.

2014. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt elviselni? Van elég lány, aki nem ilyen...
2014. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha olyan vagy mint amit az első vázolt,akkor nagyon ilyesztő.

Viszont ha tényleg nincs benned rosszindulat elveszlek feleségül. Benne vagy? (csak őszintén válaszolj,azzal a bunkó humoroddal)

2014. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A flegmaság és a szarkazmus messze van egymástól.

Nekem is szarkasztikus a humorom, de eddig nem szóltak meg miatta. Engem egyeltalán nem zavar. Inkább az bosszant, ha nem értik meg a szarkazmust.


15/f

2014. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem ezeket a "megmondo-embereket". Neha tudni kell befogni a szankat, meg ha igazunk is van.
2014. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, akkor kussban maradok :)
2014. febr. 21. 23:39
 7/16 A kérdező kommentje:
#3 ha szeretnéd hozzád megyek :D
2014. febr. 21. 23:40
 8/16 A kérdező kommentje:
#4 egyet értek a szarkazmus nem flegmaság, de amúgy... Na mindegy. A rosszindulatú válaszolóknak üzenem, hogy mindenki azt adja amit tud. Bennem nincs rosszindulat. Ennyi :)
2014. febr. 21. 23:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kemény csaj lennél nem ide jönnél önbizalmat szerezni, mert eddig egyik fiúnak se jött be a stílusod. Ha valóban van benned jó indulat, akkor megtanulsz sok esetben csendben maradni, de ha te flegma csaj vagy, akkor még egy pszichiáter se tudna orvosolni és szerintem még elég kicsi vagy, hogy komolyan tudjunk venni téged.
2014. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) télleg csak véleményt akarok hallani, mert érdekel :)
2014. febr. 21. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!