Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki különleges? Mi a...

Miss Huuuha kérdése:

Mindenki különleges? Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz h nincs két ugyanolyan ember? Szerintetek beolvadni vagy kilátszani jobb?

2014. febr. 22. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

mindenki marha egyedinek és különlegesnek érzi magát. ami egy bizonyos szintig helytálló, de ebben a kérdésben nem tartom reálisnak azt ha valaki önmagára aggatja ezt a jelzőt.


rólam sokan mondták már hogy nem mindennapi jelenség vagyok. elsőre talán úgy tűnhet hogy a külsőm azért lóg ki az átlagból mert ezzel akarom felhívni a figyelmet magamra. holott épp ellenkezőleg. a belsőm nem lenne megbékélve azzal ha középszerűen néznék ki.

igen, ez most önfényezés lesz, de teljes bizonyossággal állítom hogy rám szoktak emlékezni az emberek, mert mind a személyiségemmel, mind a külsőmmel kitűnök a szürke egerek gyülekezetéből.


ok, pontozzatok le :)

2014. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs két ugyan olyan ember, ez egy erősen túlzó kijelentés lenne, de nem is különleges mindenki. Ha mindenki különleges lenne az már eleve ellentmondás, mert a különleges az az ami nem olyan mint a többség. Mert még ha nincs is két ugyan olyan ember, hasonló az sok van, nagyon nagyon sok.

Hogy beolvadni vagy kilátszani jobb-e az mindenkinek más. Van aki beolvad, és nem akar kilógni a sorból mert fél, vagy egyszerűen nem tud. Van aki beolvad de különleges szeretne lenni. Van aki kilóg, de inkább normális, átlagos lenne mert így nem fogadják be az emberek. Olyan is van aki kilóg, és élvezi. Teljesen relatív. Én személy szerint kilátszani szeretek jobban, mert engem nem zavar ha nincsenek barátaim, de egy szociálisabb ember már nem lenne el az én helyemben.

2014. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!