Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek mind utálják a...

A kövérek mind utálják a vékonyakat. Miért? Én egyetlen vékonyat sem ismerek, aki utálná a kövéreket!

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 14:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%
mert a kövérek is szeretnének (az átlag) vékonyabb lenni,és ezt nem bírják elviselni.gondolom
2014. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

A kövérek NEM utálják a vékonyakat, csak néhány közülük.

De ugfyanígy a vékonyak között is van elég sok, aki a kövére(ebb)eket utálják.


Szóval a kérdésed nem igaz, csak hülye általánosítás.

2014. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
nem hiszem, hogy bárki utálna másokat a testalkatuk miatt
2014. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez egy oltári hülye kérdés! Azonkívül hazugság is!


A kövérek nem útálják a soványokat, sőt....


Rajtam is van 20 kg felesleg, fiu vagyok és manöken, bombázó lányt keresek kapcsolatra!

2014. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, épp ezt akartam mondani... Engem sem utálnak a kövér pasik! :)

És bár utálni én sem utálom a kövér pasikat, mert jófejek, viszont a csontváz férfiakra volnék rákattanva... Sajnos. :)

2014. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Én igazából most nagyon egyik kategória sem vagyok, de voltam már ducibb is, vékonyabb is. Tapasztalatból azt tudom mondani, hogy a kövéreket többen bántják, többen utálják és lenézik, mint a soványakat. Persze a soványak is kapják sokszor az ívet rendesen, engem is hányszor legebéztek amikor túl vékonyka voltam! De akkor is közel sem annyian bántják a soványakat, mint a kövéreket.


Sőt, ami nagyon furcsa, mert azért a vékony még mindig népszerűbb alkat, mint a kövér, a vékonyak sokszor borzalmasan kétségbeesnek és hatalmas hisztit vágnak le, ha kiderül, hogy egy kövér nőnek helyes barátja van és még szeretik is egymást. Ezt nem igazán értem. Minden alkatnak meglehet a maga rajongótábora és nem is feltétlenül a külső minden.


Összegezve azt mondanám, hogy nem testalkatfüggő, ki hogy viszonyul a másikhoz, inkább emberfüggő. Közrejátszhat ebben önbizalomhiány, irigység, vagy rosszindulat is.

De azért a közvélemény nagyobb része még mindig inkább kövéreket nem kedveli.

2014. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem utálják, inkább irigyek rájuk. Én ezt tapasztaltam vékonyként.
2014. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

"Én egyetlen vékonyat sem ismerek, aki utálná a kövéreket!"

Jó neked! Nyilván nincs túlsúlyod, mert akkor nem írnál ilyet! El nem tudod képzelni hányszor és hányféle helyzetben alázzák meg a kövéreket a soványabbak... oviban már kezdődik, aztán suli(k) munkahely, szórakozóhely, az utcán random idegenek...

2014. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

bizony, nekem van túlsúlyom, és számtalanszor éreztem a lekezelést a bombázó alkatú nőktől, lányoktól. nem tudom milyen alapon gondolják hogy csak azért mert nekik mást a mutat a mérleg ha ráállnak, már rögtön felsőbbrendűek is.


amúgy a normális viselkedésű vékony emberekkel semmi bajom.

2014. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Persze az extrémitásokat mindkét félről elitélik, szóval beszéljünk a közepes kategóriákról.


Mivel a kövérebbeket utálni/szidni társadalmilag elfogadott és megszokott, ezért nem veszed észre. Ha kinyitsz egy női magazint, legalább 30%a arról szól, hogy hogyan fogyjál. Az, hogy lefogyál, általában dícséret, míg a meghízás kerülendő téma.

Ha belegondolsz, hogy hány nagyon kövés és hány sovány hollywoodi sztárt tudsz felsorolni...

2014. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!