Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim sokszor viccelődik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim sokszor viccelődik az alakomon és beszólogat, hogy tudod, hogy nem szeretem a kövéreket, mert igénytelenek. Akkor miért van velem, ha ennyire nem jövök be neki? Mi ez az ellentmondás?

Figyelt kérdés
165 cm 60 kg vagyok.

2014. jan. 31. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt a pasid. Dobd a p*csába :D
2014. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy idióta.... hagyd ott minél előbb egy olyan beszólással, h "én meg nem szeretem a kisfarkúakat" :D
2014. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Költőnő? ***** válasza:
80%
csontozata válogatja, de sztem ez még nem kövér max, a tipik van rajtad mit fogni kategória.
2014. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy van rajtam valamennyi, ami jobb lenne, ha nem lenne. Na és nálam ő aligha lehet kritikusabb, mert én ezzel tisztában vagyok. Csak azt nem értem, hogy, ha ez nem tetszik neki, akkor miért van velem? Vagy, ha velem van és elfogadja ezt, akkor miért jön elő ezzel? Bocs, ha ismétlem magam, de ki vagyok akadva.
2014. jan. 31. 11:26
 5/18 A kérdező kommentje:
Tényleg csak bunkó és kész? Másoknak nem mond ilyet soha a barátja?
2014. jan. 31. 11:30
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
100%

én csak a magam tapasztalataiból tudok kiindulni.

volt h egyszer sikerült 160 fölé mennem egy icipicivel (167 és amúgy 55) még egy régebbi kapcsolatomban és iszonyat gáznak éreztem.

Exanyósom folyamat szekált érte meg beszólogatott. Egyik este megkérdeztem az akkori párom, h tényleg ennyire gáz? Mi lesz, ha 200 kilósra hízom?

az volt a válasz, h akkor veszünk egy nagyobb ágyat cicóka.

2014. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

sztem nem bunkó, hanem csipkelődik


én is volt, hogy csináltam ilyet, persze általában csak akkor, ha először a lány csípett :DD

persze volt hogy nem vette le a lány hogy csak húzom, és ezt kimutatta, akkor bocsánatot kértem tőle és kiengeszteltem valamivel


beszéld meg vele, hogy ez téged bánt, és nem veszed a viccet, s komolyabb lépéseket csak utána tegyél

2014. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is bunkó. Aki csipkelődik, az nem a testsúlyoddal kapcsolatban csipkelődik!Pláne az ember párja. Ha már céloz a túlsúlyra, akkor azt is kedvesen kellene tennie,nem pedig így....


Pl rajtam is van, és az a pasi,akivel sokat civakodtunk, mindig kedvesen úgy szólt hozzám, hogy "husi". És tőle ezt szerettem is hallani!


Szóval van különbség tahóság és csipkelődés között...

2014. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Insanity !
2014. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

160 kilós nő??

jól megtermett vastag csontú sportoló férfi nincs 160 kiló.

2014. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!