Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjem meg anyukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg anyukámat hogy megengedje hogy este átmenjek hozzájuk, ha már nem aludhatok ott?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki tetszik.De csak este 9 körül ér haza,mert dolgozik.Viszont nekem minden nap 8-ra itthon kell lennem,így nem tudunk találkozni.Itt lakik a velünk szemben lévő házban.hogy beszéljem meg anyukámmal?Ezt elmondtam neki hogy nem tudunk találkozni,stb.

15/L


2013. máj. 3. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
ott van a hártya még a kis puncidon, ne menj még sehová
2013. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Mert anyád helyébe én tuti nem engednélek. Lehet fujjolni ezerrel meg lázadni.
2013. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
2! egyet értek N
2013. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
ha dolgozik és este 9 kor ér haza valszeg sokkal öregebb nálad de ha ennyi eszed van megérdemled....
2013. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
15 evesen en is azt szeretnem, ha a lanyom otthon legyen este. Ne menj sehova.
2013. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!