Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy megengedje az ombre hajat? 14/l

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék ombre hajat de azt mondja hogy ennyi idősen nem kéne még hajat festeni..

Hogy vegyem rá?


2014. febr. 20. 12:15
 1/8 anonim válasza:
100%
sehogy. annyira közönséges. és nem is néz ki jól. miért mész a tucatdivat után? ne legyél birka. lassan azzal lehetsz egyéniség, ha természetes a hajszíned. nem akarsz egyéniség lenni?:D a természetesség amúgyis király. nincs jobb egy természetes szépségnél.
2014. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is korainak tartom, mert ha egyszer elkezded festetni, akkor mindig figyelni kell rá, tönkre megy valamennyire a hajad, főleg ha nem tetszik, más színre festeted. Aztán már nem tudsz megszabadulni a különböző színektől. Hidd el, hogy örülnél még te, ha nem kéne hajat festetni. 30-as években úgyis jönnek az ősz hajszálak, na onnantól életed végéig festheted.


Én egy kis ombre-ba egyébként belegyeznék, mivel az úgyis csak a haj végén lesz rajta, tehát lenő, levágható.

De az egész hajadat ne festesd be.

Anyukádat is ezzel próbáld meggyőzni, hogy csak a vége lesz befestve és majd levágatod, ha nem jó.

2014. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy vedd rá, hogy megfenyegeted ha nem csináltathatod meg úgy ahogy neked tetszene akkor nem hozol ötösöket a suliból, csak négyeseket! :O
2014. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukád jót tesz veled hidd el, az ombre már annyira ciki, csak te 14 évesen még nem tudsz különbséget tenni a menő és a már régen ciki között.
2014. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő fizetné, és nem olcsó dolog. Egyébként egy jól megválasztott színű ombre egyáltalán nem közönséges.
2014. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogy vedd rá? O.o 14 évesen nem hiszem, hogy azon kéne törni a fejed, hogy verd át/zsarold meg/kényszerítsd rá a te akaratodat.. A normálisan kinéző ombre haj elég húzós, én biztos nem adnék ki rá annyi pénzt, ha tetszene az ombre, akkor se.:D Ha meg valami olcsóbbra gondoltál... Ne csodálkozz, ha nem jól sikerül. Olcsó húsnak híg a leve.
2014. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En ugy vettem ra,hogy mondtam hogy csak a vege lesz befestve es nem is fog annyira latszani:)
2014. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem az ár a gond amúgy :o
2014. febr. 21. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!