Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem furcsa, ha egy lány rapet...

Nem furcsa, ha egy lány rapet (is) hallgat?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem éppen egy lányos műfaj... káromkodnak benne, sok szám annyiból áll, hogy "f_ck that b_tch", én pl. mégis szeretem. Persze inkább olyan számokat hallgatok, amiknek értelmes a szövege, és nem is csak ezt a műfajt szeretem, ennek ellenére néha furán érzem magam. Mit gondoltok, ha tudjátok, egy lány ilyeneket hallgat? Kncs olyan "elvárásotok", hogy lányosabb zenéket kellene hallgatnunk? 15/L

2014. febr. 28. 00:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez is nemekre van osztva?

A lányok csak Katy Perryt vagy Britney Spearst hallgathatnak, a többi király műfaj csak fiúknak való? :D

2014. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem furcsa.

Mondjuk ha Bustát, Essemm-et, Siskát, vagy valamilyen RTM fattyat hallgatsz, nem épp pozitívan állnék hozzád.


Wiz Khalifa, Lil Wayne, meg a többi rapper imitátor még elmegy, rátudod fogni hogy nem érted a szövegét.


Ha viszont Punnany Massif-ot, vagy pl. Kid Cudit hallgatsz, az jó pont nálam! :D


15/f

2014. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Angelik@ ***** válasza:

A kérdés az egyetlen ami furcsa:D

Rapp, rnb és soul a legjobb. Én 21 éves vagyok és emlékszem gyerekkoromban még volt az MTV hits minden délután. Ott szinte csak rapp és hipp-hopp zene ment. Szóval aki ezen nőtt fel, az valszeg ma is meghallja a jó zenét. Nem tudom ki hogy van vele, én magyar előadókat nem szeretek, de ízlések és pofonok. :)

2014. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én hallgatok Tyga,Wiz Khalifa,Drake,Nicki Minaj,Cl és bár én inkább kpop műfajt hallgatok MINDEN csapatba (lány vagy fiu az most mindegy MINDBE) van egy rapper és rap rész általába azok a kedvenceim + k-hiphop azaz rap zenék amik mivel koreaiul vannak nem nagyon van káromkodás de jobbak mint az angolok szerintem:D
2014. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Lehagytam: 14/L
2014. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

hahaha azzal vitatkoznék hogy busta, essem beersee meg hasonlók nem "rap" :DDDD


de nem vitázok , mert nem vagyok kötekedős :D

2014. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, és ezek szerint nem vagyok egyedül. :D

#12-es, a Punnany Massif az egyik kedvencem! :D Bár ők pont divatosak, de én nem egy tipikus "Élvezd-rajongó" vagyok, szinte az összes számukat imádom.

(Egyébként Wiz Khalifát is szeretem...)

2014. márc. 1. 19:39
 18/22 anonim ***** válasza:
wayne..khalifa..cudi haha jajj meghalok :D ti ezt nevezitek rapnek?ezek divatmajmok az ősszes akit ide leirtatok. Wu tang clan forever! <3
2014. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jaylib, Cypress Hill, Royce da 5'9, Akkezdet Phiai <3
2014. márc. 6. 22:04
 20/22 anonim ***** válasza:

Method: Olvasgasd Cudi szövegeit az Indicud előtt. Elég "underground" volt Cudi, kevesen ismerték, aztán jött a Project X, a Steve Aoki remix, és mindenki nagy fan lett.


Szépen félre is értelmezik a számai többségét, a Pursuit of Happiness nem egy partizós szám, ahogy a Day N Nite sem, a többi számáról nem is beszélve.


Az Indicud óta megint sztárolják, elismerem, és még a zenéje is egyre szarabb lesz, de régen azért ott volt a szeren, ha mainstream is volt.

2014. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!