Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek komplett idiótána...

Miért néznek komplett idiótának ha azt mondom hogy nem szeretem a sonkát?

Figyelt kérdés
Viszont egyéb más hús termékeket meg imádok, pl: kolbász, sült húsok, rántott hús, szalámi, stb...
2014. febr. 28. 17:23
 1/7 anonim válasza:
én nem néznélek idiótának,de pont a sonkát? olyan finom <3
2014. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DomiGun válasza:
Hát mert a sonka az finom és azt hogy nem lehet szeretni?
2014. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utálom és kész, nem bírom megenni sem, mit nem lehet ezen megérteni?
2014. febr. 28. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

A falusi húsvéti sonka finom, meg van néhány fajta, ami szintén, de ezek az olcsó "selyem" meg mitom én milyen sonkák, azt sem tudod miből van, egy biztos, hogy nem szín húsból, azok szörnyűek. A sonka megcsúfolása.

Az igazi, rendes sonkát szeretem. De hát ugye ízlések...

2014. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért mert szinte minden háztartásban megtalálható, és furcsa.. mint ha azt mondanád, nem szereted a kenyeret, vagy a vizet, vagy ilyesmi..

Biztos neked is van olyan, hogy nem érted... vagy el se hiszed. Például ha valaki azt mondja, nem szereti a csokit. Nem tudom felfogni, hogy hogy lehet.


De egyébként én nem szoktam ezt mondogatni, mert volt egy osztálytársam 4 évig, aki minden adandó alkalommal, ha sárgaborsó volt a menzán, egész ebéd alatt arról faggatott, hogy hogy lehet szeretni a sárgaborsót. :D

dühítő kérdések ezek.

2014. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *Nekomimi* ***** válasza:
Én se nézlek idiótának emiatt, csak fura :D Van aki a paradicsomot nem szereti... Bár, az mégjobban fura... :D Na de mindegy, ez van. Nem szereted és kész. Nem kell magyarázkodnod, hogy ezért meg azért.
2014. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 senior24 válasza:
Izlések és pofonok!!Biztos hallottál már rola,a sok troger meg nem!Lehet h finom a sonka,de ha nem szereti a másik,akkor nem szolom le és nem szolok be neki.Te milyen szoval jellemeznéd az ilyen embereket?
2014. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!