Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha egy lány a...

Mit jelent ha egy lány a fejét a fiú vállára hajtja?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmos.
2014. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes választ...
2014. febr. 28. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mennyire vannak jóban. Egy barátnak is hajthatom a vállára a fejem, de ha vki tetszik, akkor is.
2014. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem a kollégával. Rengeteg oka lehet. Így semmi körülmények meg háttérsztori nélkül pláne. Az álmos pedig igenis értelmes válasz, elvégre nincs kizárva, hogy csak ennyiről van szó.
2014. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Én speciel alapból kis bújós vagyok, ráhajtom a fejem a legjobb srác barátom vállára is, ettől függetlenül nincs köztünk semmi, csak jól esik odahajtani a fejem, mert egyrészt lusta vagyok tartani a nyakam, másrészt meg úgy kényelmesebb, harmadrészt meg így látom, kivel chatel xD

Viccet félretéve nálam ez csak egy ilyen "alap beállítottság" vagy nem is tudom. Talán ha majd lesz párkapcsolatom, változni fog ez, akkor talán nem hajtogatom mindenki vállára a fejem, de most ez van és nálam ez nem jelent konkrétan semmit, csak támasztom a fejem és kész. :D

Persze kinél hogy...

2014. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na de ha egy olyan lány hajtja rá a vállamra fejét akivel még csak barátok se vagyunk csak osztlytársak, de ettől függetlenül sokat nem is beszélünk?
2014. márc. 1. 14:54
 7/11 driverboy válasza:
100%
Ő bizony szeretne tőled valamit, és ha ez a lány valamire való is, és tetszik is neked, ne vesztegesd el... :)
2014. márc. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem akar semmit tőlem, megkérdeztem az egyik barátnőjét és megtudtam, hogy csak kényelmes a vállam és azért volt... érdekes
2014. márc. 2. 12:41
 9/11 driverboy válasza:
Szerintem ez valami utólagos terelés. Vagy azóta változott valami.
2014. márc. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, ezt ott mondta a barátnőjének pár percel azután, nehéz kiigazodni rajtuk:D
2014. márc. 4. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!