Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő mikor a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő mikor a lány a fejét a fiú vállára hajtja?

Figyelt kérdés

Tegyük fel még nincsenek együtt csak épp randin vannak, ülnek a buszon egymás mellet semmi közös téma amiről beszélhetnének ekkor a lány ráhajtja a fejét a fiú vállára.

Fiúnak kell erre reagálnia ?


2013. dec. 29. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez a nemzetközi jele a seggbekúrásra való felhívásnak.
2013. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 The Guard ***** válasza:
68%
Igen mielőtt ráteszi a fejét a válladra állj fel hirtelen ő lefejeli az ülést és te meg röhögd ki :D
2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ő is a lány felé hajtja a fejét + megfogja a kezét.
2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

#2 xD biztos siker


egyébként mi lenne a teendő? semmi, hagyjad. majd leveszi.

2013. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nem hiszem hogy ott helyben reagálnék rá, de nyomot hagyna bennem hogy jól érzi velem magát a másik.


Egyfajta megerősítés abban, hogy kedvel a lány, ami kicsit se ciki dolog, csak könnyebben flörtölök/keresem a társaságát később.

2013. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Simogasd meg az arcát
2013. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy lány ezt csinálja akkor a te szeretetedre vágyik. És igen is jól esik neki ha megsimogatod az arcát vagy ha megfogod a kezét.
2013. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 The Guard ***** válasza:
76%
De az is meghitt lenne ha oda eresztenél egy sunyi laposat ami illatos ;) :DDDDDD
2013. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez már nagyon jó jel, így javaslom hogy te is hajtsd felé a te fejed vagy simogasd meg a kezét, arcát :) De én amikor randiztam a barátnőmmel de még nem voltunk együtt. Akkor is volt ilyen hogy elmentünk picit szórakozni a barátainkkal mert gyakorlatilag egy régi haverom rakott be közéjük és ott ismerkedtünk meg. Tehát egy társaságba vagyunk és a buli vége felé amikor már fáradt volt akkor is ez volt hogy rám hajtotta a fejét mert mi még vártunk a utolsó buszra, és már csak mi voltunk ott szinte. Én meg szintén az enyémet majd átkaroltam az egyik kezemmel, a másik kezemmel meg megsimogattam a combjánál és megfogtam a kezét. Mosolygott rajta és nagyon élvezte, jól összebújtunk. És utána lévő randinkon már nagy lépést tettem előre, olyan szinten hogy már a randi első 10 percében azt veszem észre hogy egymásba kapaszkodva csókolózunk.

Szóval ez mindenképp jó jel. :) Hajrá!

2013. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez vicces volt. :')

Amúgy a humorista kivétellel igazuk van.

L

2013. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!