Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az öregasszonyokat....

Utálom az öregasszonyokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítőek,minden szempontból,hadd ne soroljam...

2014. márc. 6. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is utáltam őket, mikor elkezdtem dolgozni (pénztáros), végigszívták a vérem, burzsuá k.k minden héten friss friszkóval, fukszal és gyűlölködnek, hogy ők öregek te meg fiatal vagy, ők miatt utálok mindenkit akiknek példát kéne mutatniuk a fiataloknak ehelyett gyűlöletet táplálnak belénk.
2014. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

É azt "szeretem" mikor a hat szatyrával leül mellém a buszon (ez még nem lenne baj), és egész úton fészkelődik, esetleg a foghagyma szagával elkezd nekem beszélni, mikor látja hogy nem érdekel... A másik amikor a mozgólépcső végén megáll a málháit rendezni, mi meg ott bukunk fel mögötte a még mozgó lépcsőn...

Az ilyenekkel nem tudsz mit kezdeni, el kell viselni. Egyszer mi is megöregszünk... :/

2014. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyekezz nem megérni az öregkort!
2014. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt képzeld el kedves kérdező, hogy a London-New-York menetrend szerinti járaton egy öregasszony, ráadásul a buta amerikai fajtából a te környezetedben ül és be nem áll a pofája. Mindenről mondja a magáét, ha elhaladt valaki, akár utas, akár személyzet akkor mondott valami megjegyzést a ruhájukra, a hajukra, vagy valamire, amibe éppen eszébe jutott belekötni. A végén már a többi öregasszony akarta meglincselni.
2014. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gondolom a nagymamád kivétel
2015. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Karóba húzás?

Bár nem jó,mert attól még járna a pofája.

Gyűlölködnek, bosszút állnak. Ez van ha valaki az izaura tv-n szocializálódik.

Azért gyűlöl mindenkit aki fiatalabb és jobb nála,mert ő már leélte az életet és tudja hogy szar. Nem vitte semmire

2018. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utálom az öregasszonyokat. Az öreg férfiak talán egy fokkal jobbak, talán.
2019. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!