Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elfogadni,...

Miért nem tudom elfogadni, igénybe venni a barátaim segítségét?

Figyelt kérdés

Akármelyik ismerősöm, ha valami problémájával hozzám fordul, mindig szívesen segítek neki. A legtöbb ismerősöm fel is ajánlotta, hogyha nekem kellene valami segítség, például valamelyik tantárgyból, szóljak nekik mindenképp. Azonban valahogy én mégsem tudom ezt megtenni, tehát nem tudok vagy nem merek segítséget kérni tőlük, még akkor sem, ha szükségem lenne rá. Ez miért van? Miért nem tudok másokra támaszkodni?


20/F


2014. márc. 8. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
pl lehet az mögötte, hogy nem akarod te elhasználni az ő idejüket, ahol mást is csinálhatnának. De szabad elhasználnunk egymást :)
2014. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mások idejével van nekem gondom, hanem magával a segítségnyújtással.
2014. márc. 8. 01:18
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, de az mindig arra vezetődik vissza. tulajdonképpen a segítség nyújtás az annyit jelent, hogy te használsz el időt az ő életéből.
2014. márc. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!