Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés egyfajta új módi?

Ez a viselkedés egyfajta új módi?

Figyelt kérdés

Adott harmincas éveiben járó férfi. Összeszed jó sok csajt közösségi oldalon, társkereső oldalakon is fenn van. Hol egyikkel, hol másikkal randizik, pár hónapos kapcsolatokat képes kialakítani egy nővel.

Az anyjával él, lízingelt kocsija van.

Nekem az ilyen életforma eléggé meghökkentő :-)


2014. márc. 10. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
A 6-os kommented meg annyira primitív, hogy reagálni se érdemes rá... túl mélyre kellene hozzá ereszkedni, ha érted, mire gondolok.
2014. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ez miért baj?
2014. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Nőként mondom:


Addig amíg a pasasnak se felesége, se gyereke, addig élvezze az életet ameddig lehet. Ha jól elvan otthon, akkor éljen otthon, és spóroljon, lásson világot, hódítson nőket. Nincs ebben semmi rossz. Azt, hogy rengeteg nővel tart pár hónapos kapcsolatokat, ebben nem csak a pasi a hibás (vagy nem hibás) Ha egy nő nem akar a 123-dik szerető lenni, akkor nem áll le ezzel a pasival.

2014. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

30-as éveiben járo embernek legyen már annyi igénye, célja, hogy ne az anyjával akarjon élni..és probáljon meg a saját lábára állni.

ne mondjátok már, hogy az a normális, hogy egy 30-as tápos csirke pasinak az anyja mossa a s.zaros gatyáit.... gondolom 30 x évesen már egy ideje dolgozik, akkor meg van annyi pénze, hogy kivegyen egy kis garzont és élje a világát. ne az anyja föztjén éljen, és ne az anyja tutujgassa. illetve flörtölget, flörötölget, aztán hazaviszi a csajokat a kis szobába??? nevetséges.....

én 19 évesen költöztem el, szobát béreltem, kimentem külföldre, ott szereztem diplomát, 24 évesen saját lakást vettem, 26 évesen megvettem az automat (nem lizingre, és szalonbol hoztam ki)..29 évesen férjhez mentem, van egy gyerekünk, most vagyok 32 éves. nem azt mondom, hogy mindenkinek igy kell csinálnia, de mindig van megoldás, csak sokaknak könnyebb, kényelmesebb az anyjuk mellén csüngeniük. azt szajkozni, hogy szar a rendszer, mindenröl mindig más tehet, kifogásokat keresni, hogy miért nem kell elköltözni még 40 évesen sem...

2014. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jajj kérdezõ, hogy te mennyire ostoba vagy...
2014. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

14-es, neked meg a kérdezőnek az a jó, ahogy ti éltek. A kérdésben szereplő pasinak meg az a jó, ahogyan ő él.

Most mondd meg, de őszintén, attól, hogy ő az anyjával él, és lízingeli a kocsiját, neked drágábban adják a kenyeret a boltban?

Vagy miért fáj neked is annyira, hogy nem mindenki úgy él, mint te?

2014. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

A csajozasrol nekem is az a velemenyem h addig tegye amig megteheti. Elje ki magat. Tomboljon. Inkabb most mint pl 45evesen az asszony meg a ket gyerek mellett.

Az egyutteles resze nekem is erdekes kicsit persze lehet h csak azert m 23eves korom ota nem elek a szuleimmel. Ettol fuggetlenul meg nem itelem ha valaki otthon marad. Ha neki jo....nekem jo

2014. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Agytörzsi Prof. válasza:
66%

Valószínűleg megfigyelő vagy. És a társkeresőkön is megfordulsz, vagy rohadtul nyomozol utána. Az öcséd esetében ugyanez a helyzet, mert róla is mindent tudsz.


Számomra ez az életforma a meghökkentő!

2014. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez a viselkedés egyfajta új módi, hogy mindenki vadidegen emberek életében turkál? Mire akarsz önigazolást, kedves kérdező? Mi a célod a kérdéssel? Sőt, azoknak akik ilyen kérdéseket írnak ki, mi a céljuk? Szerintem neked legalább annyira fel kell nőni mint annak aki 30 évesen az anyjával él. (ami egyébként nem biztos hogy azt jelenti, hogy az anyja mossa a ruháit meg ő vágja a körmét)
2014. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

16:

Mert ebben az országban mindenki mindenkinek meg akarja mondani, hogy hogyan kellene élnie, ahelyett hogy a saját életükkel foglalkoznának. Nem véletlenül népszerűek az országban az állampolgárok felé normatív típusú politikai pártok is.

2014. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!