Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokat vagyok beteg és mindig...

Sokat vagyok beteg és mindig piszkálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok sajnos beteg, a hiányzásaim már kicsivel 200 fölött vannak (heti 34 órám van). Az osztálytársaim sokszor piszkálnak, mutogatnak hogy lógós, ha itthon vagyok és kiposztolok valamit akkor folyton hozzá kommentelnek hogy lógós, inkább járnál be suliba... Semmi közük, hogy mi okból nem vagyok ott, de ha kiborulok és elmondom, akkor is csak mutogatnak. Nem érzem jól magam a közösségben, megutáltatják velem ezek az emberek az osztályomat, mert másokra is befolyással vannak. Fogalmuk sincs min mentem és megyek keresztül, csak mutogatnak... Mit tudnék tenni, hogyan kéne, vagy lehet-e egyáltalán kezelni ezt a dolgot?

2014. márc. 6. 17:22
 1/5 chibiszasza válasza:
En ugy gondolom, hogy ne figlalkozz veluk, mert az egeszseged fontosabb es ha lathak, hogy nem erdekel a dolog abba fogjak hagyni. Bar leirni konnyu en csak tudom nekem is vannak problemaim. Arrol, hogy beteg vagy nem tehetsz. Ha meg mindig piszkalnak akkor probald viccesre fogni a dolgokat hatha bevalik.
2014. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
le kell őket sz*rni magasról. Az egészséged fontosabb. nincs jobb dolguk, mint a te dolgoddal foglalkozni.
2014. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegséggel vagy otthon? Kis mefázásokról vagy tüdőgyulladásról van szó? Miket posztolsz ki? "jaj, de beteg vagyokstb. stb." meg prof képeket?
2014. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem... igen gyakran van hasmenésem, főképp ez szokott a ludas lenni :/ de most így télen a nátha, láz és megfázás is szerepet kapott. Interneten még lebetegedés előtt rendeltem valamit, aztán mikor megérkezett felraktam róla egy képet, hogy végre meghozta a postás... nem szoktam profilképeket meg ilyeneket csinálgatni, nem szoktam kimondottan sokat ülni a gép előtt.
2014. márc. 6. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem se foglalkozz a többiekkel, sőt, valamelyest örülhetsz neki, hogy ez a legnagyobb problémájuk, hogy téged szívassanak.

A hasmenés ellen kipróbálhatsz néhány praktikát otthon, mert azért egy hasmenés, ha nem komoly betegség áll a háttérben, akkor nem akadály. Tudom, mert nekem is elég sokszor van.

Ilyenkor én megcsináltam azt, hogy kevesebb tejtermék, és több banán, meg alma, és csoki/kakaó. Ezek megfogják, és nem is kell ám nagy mennyiségre gondolni. Napi 1 banán, vagy alma, vagy 3-4 kocka csoki, és ennyi. Próbálj meg utánanézni, hogy mi okozhatja nálad ezt a problémát, mert ez igaz, hogy nem normális, de ha "tehetsz róla", mármint úgy táplálkozol, akkor egy kis odafigyeléssel emiatt nem kell aggódnod ezután. :)

Viszont ha ennek komolyabb gond áll a hátterében, akkor az orvosi segítség evidens lenne.

2014. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!