Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sírtatok valaha, amikor...

Ti sírtatok valaha, amikor nem sikerült kiérnetek a wc-re?

Figyelt kérdés

Én kiskoromban bepisiltem párszor, de sosem lett tőle sírhatnékom; viszont sok olyan ismerősöm volt, aki bepisilt és bőgni kezdett.

Most, felnőtt koromra; előfordult egyszer, de nem éreztem akkor sem sírhatnékot, hanem helyzetre igyekeztem megoldást találni.



2014. márc. 10. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekkoromban sem sírtam. Most felnőttként volt már, hogy pisiből beleszaladt az eleje, de én is a megoldásra koncentráltam.
2014. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... eddig mindig kiértem a mosdóba időben, 3 éves koromig meg persze hogy bement néha, de nem bőgtem. Azóta eltelt 22 év és egyszer se pisiltem be :D
2014. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer fogadásból megittam egyszerre egy liter tejet. Idatlan hascsikarás jött rám, és mivel idegen helyen nem merek elmenni wc-re, igy persze hazáig futottam. Otthon már a fürdőben voltam, a wc mellett álltam de nem tudtam kigombolni a nadrágom így kissé beszaladt a dolog...

Eszembe se jutott sírni, inkább nevetéssel kezeltem a problémát. :D

2014. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tejivós - Hány éves voltál? Nem volt időd gigombolni vagy nem tudtad hogy kell vagy beakadt?
2014. márc. 10. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hétévesen bepisiltem az iskolában, mert hiába jelentkeztem, soha nem engem szólítottak (azt hitte a tanítónő, hogy csak a feladat miatt jelentkezem), és már nem bírtam visszatartani. Akkor sírtam. Be is vezették utána, hogy akinek pisilni kell, az nem jelentkezik, hanem odamegy a tanári asztalhoz, és úgy kéredzkedik ki.:)
2014. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Pár éve a hasi műtétem után párszor jártam így.

Bizony, sírva fakadtam.

Eszembe jutott nagybátyám, akit pelenkázni kellett idős korában. Megalázó, nem emberhez méltó állapot.

Szerencsére megoldódott, de nem ítélem el azokat, akik ezért sírva fakadnak.

Ettől a félelemtől, hogy nem érnek ki időben, magányosak, elszigeteltek lesznek, és nincs mindig megoldás.

2014. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dani900 ***** válasza:
90%

Akire már jött rá hígfosás, az tudja, hogy vagy elindul a WC felé, vagy benntartja - a kettő együtt nem lehetséges -

Sírás? Sírva röhögés sztem, persze szigorúan, amikor mással történik :D

2014. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Tejivós vagyok.

15-16 éves lehettem.

Nemtudom, egyszerűen nem sikerült kigombolni a nadrágot, a kezem nem úgy járt.

2014. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Ti sírtatok valaha, amikor nem sikerült kiérnetek a wc-re?" ez valami új faj lehet mert még ilyenről nem hallottam de hát a tudomány fejlődik és mindig fedeznek fel új dolgokat
2014. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kis koromba bepisiltem éjszaka az ágyba, de nem sírtam, hanem oda szóltam apámnak, hogy bepisiltem XD Gondolom örült neki éjszaka közepén XDD
2014. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!