Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyolc emberből, ki lehet a...

Nyolc emberből, ki lehet a vezető?

Figyelt kérdés

Helyszin: folyóvölgy pl ÚjZéland

1. haldokló, néma ember

2. férjétől elvált lezbikus nő

3. afroamerikai nyugodt fiatal ember

4. kopasz öreg, halgatag férfi

5. pánikus fiatalnő

6. ázsiai kövér férfi

7. kövér kiabálós asszony

8. egy volt ország elnöke

Előzmények: a megmaradtak találkoztak egyhelyszinen. állitólag kihalt az emberi faj.


2014. márc. 12. 21:22
 1/6 anonim válasza:

3.-mas (azért ,mert hideg fejjel végig gondolja az elöttük álló akadájt,és mivel fiatal jóerőben van)

Esetleg még a 8-as ,azért mert jó ember ismerő ,feltételezve ,ha jó elnök volt.

Egyébként könyvet írsz ,vagy csak vannak ilyen kirohanásaid a fejedben ?? (nem viccelek ,ez komoly)

2014. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senki. Ez a nyolc ember már halálra van ítélve (főleg mivel egyetlen normális nő sincs), és idővel erre ők is rájönnek, és nem akarnak vezetőt maguknak. Valószínűleg szétszakad a társaság, aztán lassan utoléri őket a végzet.
2014. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapból én is az első válaszolóval értenék egyet, de szerintem ebben a konkrét esetben és helyen, vagy a 2-es vagy a 3-as. Valahogy túl kell élni azon a tájon és mivel nincs velük Bear Grylls, szerintem az általam írt két ember elég kemény hozzá, hogy vezesse a csoportot.


Van konkrét megoldása? Mármint hivatalos? Mert kíváncsi lennék rá, hogy ki és miért.

2014. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én a négyesre tippelnék de a kiabálós nő sem rossz ötlet. amugy novellákat írok, de nem ezekről a szereplőkről,hanem inkább írnék egy novellát arról , hogy hogyan érzékelik az ilyen esetet a mai emberek. és főleg groteksz stilusban
2014. márc. 13. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán a külső fogja eldönteni, hanem a belső (bár képesek vagyunk a magasabb, kövérebb, szebb embereket "vezetőnek" titulálni) . A igazi vezetőnek jók a kommunikációs készségei, nem futamodik meg, magára vállalja a dolgokat,képes irányítani, és nem kényszeríti az embereket, h kövessék, mert azok önszántukból követik őt. De az emberek leginkább a férfiakat tekintik vezetőknek, vagy akik egy csoportban sokat beszélnek (és ez nem vonatkozik arra, h mit mond) , esetleg tanácsokat ad, de esetleg egy komplexusos ember is vezetővé válhat, esetleg van az "idő-szellem" , amikor vki jó időben van jó helyen és hipp-hopp vezető lesz (egyébként esélye sem lenne vezetővé válni, pl. Hitler).
2014. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegyük a vezetőnek a kiabálós nőt. hogyan tovább? pánikus nő idegrohamot kap. a lesnő párját találja benne. ...
2014. júl. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!