Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy történhet ez meg ebben...

Hogy történhet ez meg ebben az országban? Mit lehet tenni egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

A sztori halálosan komoly, megtörtént, nincs benne ferdítés, vagy fantázia szülemény.

Az egyik történet, hogy egy hajléktalan kinézetű férfi ment végig egy bevásárlóközpont folyosóján és közben a nadrágszárán keresztül távozott a bélsár a végbeléből. Telepettyezte vele a padlót, gyomorforgató volt...

A másik egy buszmegállóban történt, a belváros közepén. Egy kismama egy babakocsis fiúval és egy 4 év körüli kislánnyal. Az anyuka elővett egy zacskót, a 4 éves gyerek letolta a nadrágját és bele végezte dolgát a zacskóba, majd felhúzta a nadrágját, az anyuka pedig kidobta a kukába a bezacskózott ürüléket, a sz*rt...

Én mindkettőnek tanúja voltam, ráadásul a két történet között nem telt el több 5 napnál... Azóta sem tudtam ezeket feldolgozni, nem tudom mit kellett volna tennem, csak álltam ott ledöbbenve, és persze próbáltam nem nyilvánosságra hozni az aznapi ebédemet... Ti mit tennétek egy ilyen dolog láttán?


2014. márc. 13. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Remélem azokon a kulturembereken is felháborodsz, akik a kutyasz rt hagyják szanaszét a városban. Attól függetlenül persze a hajléktalan elég gusztustalan lehetett és a plazaban meg lett volna alehetősége WC-re menni, viszont a 4 éves gyerek példaként való felhozásával nem tudok egyetérteni.
2014. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

1.) Van egy 4 éves lányom és egy 2 éves fiam, és gyakran adódik ilyen problémám, és hopp, mindig megoldom, mert meg lehet oldani. Nyilván egyszerűbb egy zacskót tartani a seggéhez, de nem ezt teszem.

2.) Természetesen a kutyasz*ron is felháborodok, de az sajnos már annyira szokványos, hogy nem lepődök meg...

2014. márc. 13. 23:30
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

A hajléktalanok egy része ilyen ,szellemileg teljese leépült zombi. Nincs hová tenni őket, kezelni senki nem akarja őket mert nem fizetős betegek. Ezen mit kell csodálkozni?

A gyerekes meg jól megoldotta a dolgot! Bedobta a kukába a cuccot nem az úton hagyta. Ha zavar ne nézz oda, ennyi!

2014. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sok hajléktalan pont azért is lesz hajléktalan mert testileg és szellemileg is beteg, leépült, demens, stb, simán lehetett széklet-visszatartási gondja. Én is láttam régebben egy idős szomszéd bácsit áttotyogni az úttesten úgy, hogy potyogott a nadrágszárából az anyag, és szegény észre se vette.


A nőnél meg a fene se tudja, ha olyan közel volt a wc, én sem értem a dolgot (vagy ha nem volt mellékhelyiség legalább elvonulhattak volna szem elől), én sem értem.

2014. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!