Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől lehet? Elég fura.

Ez mitől lehet? Elég fura.

Figyelt kérdés
Miért érzem mindig azt mintha olvasnánk a gondolataiban? Nem merek senkihez sem hozzá érni nagyon mert akkor ugyérzem hogy olvasnak a gondolataimban meg amugy is.Akikkel egy helyiségben vagyok.stb.Meg ugy érzem mintha követnének vagy figyelnének.Állandoan.Minden percben.Amitől igazából.Eléggég beparázom.Jobbára este érzem a sötétben amikor már mindenki alszik csak én nem.Meg napközben is.Ez mitől lehet?

2014. márc. 21. 20:19
 1/9 A kérdező kommentje:
12/L
2014. márc. 21. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
paranoia
2014. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
esetleg nem csináltál semmi olyat,amiről nem szeretnéd h tudjon más is? bűntudat vagy ilyesmi miatt?
2014. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd (talán).
2014. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De.csináltam olyant. de nem mondthatnám el senkinek..:// mertbaj lenne csak belőle
2014. márc. 21. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

túl sok filmet néztél.

ez tipikus olyan tünet (súlyosabb esetben) pl amikor horrorfilm nézés után nem mer kimenni az ember pisilni sem


éjszaka az idegrendszer kimerültebb, jobban lehet rá hatni, magyarán jobban félünk


szóval filmekben, mesékben élsz

2014. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Skizofrénia is lehet! Nem ártana az iskolapszichológussal beszélni ezekről a dolgokról.
2014. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a sulinkban nincs pszhiologus :ss :l
2014. márc. 23. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyetértek az előttem írókkal, szerintem is paranoia, de az a gondolatolvasás, amit írtál, az néha nálam is van, és nekem is van egy titkom... Nem azt mondom, hogy mondd el valakinek. Amúgy nem kerültél valamilyen filmnek és/vagy könyvnek a hatása alá?
2014. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!