Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Segitség! Elég fura dolog...

Segitség! Elég fura dolog történt velem éjszaka (? )

Figyelt kérdés

Éjjel FELÉBREDTEM (szóval nem álom) és bámultam a falat, mikor ilyesztő dolog történt: észrevettem higy valami kirajzolódik. egy írás. nagyon szép régies aranyszínű betűkkel. eleinte nem tudtam elolvasni de utána igen. majd megjelent a szöveg mellett egy ördögfej.

hát azt hittem befosok... becsuktam a szemem, elnéztem más irányba hogy ne lássam de mindig itt volt előttem akár becsuktam a szemem akár nem. ezután gyorsan kapkodtam a szemem hogy ne lássam mindezt. az üzenetből 2 szót sajnos sikerült elolvasnom. az egyik a law, mint törvény, a másik a castle - vár/kastély.

szóval mi lehetett ez? azelőtt nem hittem ilyen hülyeségekben munt ördög stb...(csak Istenben)

ez most valami fontos üzenet vagy mi volt hogy nem tűnt el sokáig?

utána egyből elmentem wc-re, vizet inni h kitisztitsam a fejem.

kérlek segítsetek mi volt? ötletek, vélemények?


2014. jan. 23. 19:19
 1/9 Peti7 ***** válasza:
85%
Van valakid?Ha igen,akkor szólj neki,ha valaki más is van melletted akkor nem félsz annyira,és ha még 1x megjelenik olvasd el,vagy fényképezd le.
2014. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez alvási paralízis volt. Furcsán hangzik ,de simán elképzelhető még akkor is ,hogyha tudtál mozogni.
2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Alvásparalízis közben a szemeid tudod mozgatni valamilyen szinten.
2014. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutott az esti Castle-rész(és ezt most nem trollkodásból mondtam).
2014. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

am eszembe se jutott lefényképezni, meg sztem a kép nem mutatott volna szöveget. Tesóm volt még a szobában de mire felkel eltűnik a szöveg, vagy én látom csak és ő nem...

meg alvás para se lehetett szerintem mer az nekem elég sok van és akkor nem tudok mozogni. Voltak már durvább esetek is.

De itt teljesen éber voltam. Kíváncsi vagyok mit jelethetett...

2014. jan. 24. 09:00
 6/9 A kérdező kommentje:
jah, nem szoktam castle-t nézni :D
2014. jan. 24. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem magyarul volt? Angol az ördög?
2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát ez jó kérdés

Azóta is várom mikor jelenik meg újra

2014. jan. 24. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hypnagóg hallucináció, egyfajta alvászavar.

Velem is rendszeresen előfordul, bár én általában hétköznapi vagy beazonosíthatatlan tárgyakat látok lebegni magam körül.

2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!