Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más volnék, mint a többi ember?

Más volnék, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy mindenki furcsának talál engem. Szeretek nèha egyedül lenni, ès elmèlkedni nèhány dolgon. A baj, hogy ezt az iskolában anèlkül, hogy ne illessenek az "őrült" jelzővel, nem lehet megtenni. Sokszor vagyok lehangolt, mert a hangulatomat befolyásolja a folytonos gyermeteg piszkálódások a társaim rèszèről. Másnak ítèlnek meg, mert szeretek verseket, törtèneteket írni. Úgy hiszik nem normális az, aki lány lètère szeret elvont, misztikus dolgokkal foglalkozni. Pèldául veszèlyhelyzetekbe csöppenni, a spiritualizmuson elmèlkedni. Szeretem a fèlelmet keltő horror filmeket, thrillereket. Sok minden èrdekel, beleèrtve a pszichológiát ès a művèszeteket is. Ezeknek utána is szoktam nèzni, nèha kiírom a számomra hasznos információkat. Szóval, tènyleg mentálisan sèrült, abszolút nem normális ember volnèk?14/L

2014. márc. 22. 07:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna 14 évesen! Szóval vannak olyanok, mint te, nem is kevesen, csak rejtőzködnek. Hogy más vagy, mint azok a felszínes osztálytársaid, akik csak a divatot követik, és ezt vállalod is, annak vannak és lesznek is hátulütői. Pl. nehezebb beilleszkedés, nehezebb pártalálás, és sok esetben a tanárok is támogatás helyett csak támadással szolgálnak. de ha mindezek ellenére kitartasz az elveidnél, szorgalmasan gyakorolod azt, amiben jó vagy, talán fel fognak nézni rád, és példakép leszel.
2016. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!