Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Már gyerek koromban is rengeteg rossz és bántás ért. Rengeteget voltam egyedül is. Túl hamar kellett felnőnöm. A párom megismerésekor úgy éreztem mint ha ketté vágtak volna, minden virágba borult és boldognak éreztem magam. Mára már 4. éve vagyunk együtt, de ő is rengeteg fájdalmat okozott a kapcsolatunk során amiért nagyon bánatos lettem. A sok-sok negatív élményem nem tudtam feldolgozni ami felhalmozódott az évek során, így pánikbetegség képében ütött ki. Már több mint egy éve pánikbeteg vagyok ami eléggé lekorlátozza a lehetőségeimet ami hatással van a páromra, mindennapjaimra, az egész életemre. Jártam dokihoz, rengeteg pozitív könyvet, hanganyagot olvasok/hallgatok, odafigyelek az egészségemre, de úgy érzem túl nagy a teher amit ezekkel a törekvésekkel nem lehet javítani már. Minden nap 12-16 órát egyedül töltök. Barátaim "elhagytak", szüleim messze élnek tőlem. Szóval nem tudom min kellene változtatnom. Nagyon bánatosnak és megrekedtnek érzem magam. Van amikor úgy érzem, a párom csak még több rosszat visz az életemben, máskor pedig úgy érzem ha még ő se lenne nekem akkor aztán végképp egyedül vagyok és mindent elveszítek. Azért valljuk be, aki ismeri a pánikbetegséget az tudja, hogy nem könnyű a párjának tolerálni ezt minden nap, bár tudom, hogy ennek ellenére nagyon szeret és én is szeretem őt. Sajnálom amiért ezt vadidegenekre "terhelem", hiszen mindenkinek van saját baja. Bármi jó tanácsot, egy jó szót szívesen fogadok.


19/L


2013. aug. 26. 14:44
 1/3 schocko ***** válasza:
Dolgoznod nem szabad?
2013. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírásodból nekem úgy jön le hogy társfüggő vagy. A sok negatívum miatt ami téged ért(amiről semmit sem tudunk), hogy elhagytak a barátaid, hogy a szüleid messze vannak. Tökéletes recept hogy a barátodra korlátozd magad. Mivel csak ő van ott veled napi szinte, kötődsz hozzá, mert ha ő nem lenne, teljesen magadra maradnál. Sokan ezt kihasználják.

19 vagy. Egy éve még iskolába kellett járnod. Nem tudom most mivel foglalkozol, de valamit kezdened kell az életeddel. Vagy tanulj tovább vagy menj el dolgozni, és semmiképp se ess teherbe. Attól valószínűleg úgy éreznéd hogy bezárul körülötted a világ. Persze ott lenne az édes kisbaba, de ugyanakkor elúszna az esély hogy egy új közösséget találj magadnak. A legtöbb ember az iskolában meg a munkában szedi össze a barátait.


Próbálj meg egy kis vidámságot színlelni mikor másokkal vagy. Senki sem akar egy búval bélelt kis penészvirággal barátkozni. Lehet megkérdezik hogy mi a kínod, de ha elmeséled nekik a keserves életedet és hogy ilyen szomorúnak látod, tuti hogy nem fognak újból kérdezni.

2013. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyere kávézni :)
2013. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!