Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak az életemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatokban sose volt szerencsém. Ha szerelmes voltam, akkor max 1 hónapig tartott, de volt olyan is, hogy lelki terrorban tartottak és teljesen tönkre mentem. Eddig a kapcsolataim 70-80%-a alkalmi volt, a többi hosszabb-rövidebb ideig tartó kapcsolat.


Azért is érzem magam szerencsétlennek, mert ha szerelmes leszek valakibe, akkor nem viszonozza az érzéseimet, de ha belém lesznek szerelmesek, akkor meg én nem tudom viszonozni. Ördögi kör az egész.

Rosszul esik látni, hogy az ismerőseim nagy része hosszú(4-5 éve tartó) kapcsolatban vannak, én meg kínlódok...


Azt nem mondanám, hogy válogatós lennék és nagyok lennének az igényeim, mert nem azok. Az eddigiek közt volt jóképű, kevésbé jóképű, diplomás, közszolga, magasabb, alacsonyabb. Volt aki vékony volt, de volt macisabb alkatú is köztük. Általában mindenkinek megadom az esélyt, hátha összejön valami, de egyiken se érzem azt, hogy igen Ő az.


Idén már 22 leszek tudom, hogy semmiről nem késtem még le, de akkor is bánt ez a helyzet.


2014. febr. 14. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Eddig a kapcsolataim 70-80%-a alkalmi volt"


Köszöntem!

2014. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"A párkapcsolatokban sose volt szerencsém."

Inkább azt értékelnéd, amid van. Összehasonlításul én 27 évesen sem tudok felmutatni még egy randit se. Igaz, én férfi vagyok.

2014. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem kell rajta változtatni... Keresed az igazit/boldogságot. Ha nem Ő az akkor lépsz... jobb mint várni a sült galambot.
2014. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így alakult. Azért apácának nem fogok menni.
2014. febr. 14. 15:51
 5/11 Moszuke ***** válasza:

azok akik 4-5éve kapcsolatban vannak nem feltétlen érzik jól magukat benne. kifele mindenki a szépet mutatja tudod...

szerintem kezdésként ne úgy gyere össze az emberekkel, hogy "na majd lesz valami" alapon.

ez így konkrétan elég fos hozzáállás, de te tudod.


folytathatod azzal, hogy fejleszted az önismereted.

tudod ha ennyi kapcsolatod tropára ment ideje lenne elkezdeni a hibát nem a pasikban hanem benned keresni.

nem gondolod, hogy kísérteties az, hogy minden pasi egy szemét akivel összefutsz? biztos, hogy a pasikkal van a baj?

2014. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hátőőő... ha csak komolyat szeretnél, ne menj bele alkalmiakba.
2014. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

úgy vagyok vele, hogy minden egy lecke amiből tanulni kell. ha megtanultam, már nem biztos, hogy elkövetem ugyanazt a hibát még egyszer.


honnan tudhatnám meg, hogy velem mi a baj?

2014. febr. 14. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Az veled a baj, drágám, hogy ingyenribi vagy. :D
2014. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:
100%

ajánlanék 1-2 könyvet, linket hátha segít.


Allan Pease - Barbara Pease

miért hazudik a férfi miért sír a nő

(egyik nagy kedvenc)


dr csernus imre

a nő

a férfi

(a két könyv nem a két nemről szól hanem az emberről általában)


ámor című műsor a fixtv-n. rd csides kata vendég és műsorvezetővel.

[link]


Mark Gungor - A férfi és a női agy

http://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

(a többi rész oldalt van, szinkronizálva)


http://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

2014. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ajánlom, hogy kicsit próbáld NE megadni az esélyt mindenkinek. Én alapvetően nem ítélem el azt, akinek alkalmi kapcsolatai vannak, de ha te komolyabb, hosszabb kapcsolatot akarsz, próbáld az ismerkedést is hosszúra hagyni.

Szerintem túl könnyen adod meg az esélyt, túl önfeláldozó vagy. Ebből adódnak az alkalmi kapcsolatok. A pasik meg tudjuk mennyire féltékenyek egymásra.

Ha meglátnak valaki mással, annak mindig következményei vannak, ezzel csak csökken az esélyed egy komoly kapcsolatra.

Így meg akármennyire is nem akarsz az lenni, lehet hogy tényleg sokan r___cnak tartanak. Megjegyezném, a mai világban nem nehéz ezt elérni.


Szerintem szabd meg a határaidat. Ha valaki odamegy hozzád, ne fogadd el az italt egyből, és főleg ne menj vele haza egyből akármennyire is tetszik.

Én próbálom úgy kiszűrni az alkalmi kapcsolatokat, hogy elsőre még egy randira sem mondok igent, ha másodszorra nem kérdezi meg akkor nem kitartó a pasi.

Sok szerencsét!

2014. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!