Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha mindenben...

Mit tegyek ha mindenben tehetségtelen vagyok? Miben lehetek jó?

Figyelt kérdés
6 évet úsztam, (sosem voltam jó benne) 6. évem (utolsó) zongorán a zenesuliban (sokkal elmaradottabb vagyok mint a többiek..) a suliban 10* annyit tanulok mint a többiek a szorgalmammal nincs baj mert mindent megtanulok amit kell. 10.-es vagyok 4.3 volt a félévi átlagom, de mindent amit megtanulok hamar elfelejtek és a dolgozatok van hogy rosszabbul sikerülnek 3 óra tanulás után mint aki semmit nem tanul. A családommal sem rózsás a kapcsolatom, de sok legjobb barátom van :) Szerencsétlennek érzem magam nincs semmi önbizalmam és tényleg mindenben tehetségtelen vagyok..
2014. márc. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb az emberek 90 %-a nem jó kiemelkedően semmiben ,mégis jól elvannak. Nem lehet mindenki élsportoló ,sem feltaláló, sem híres ember.

Pl ismerősöm jól fotózik ,de egy profi társaságban lesajnálnák. A másik ki van gyúrva ,de esélye sem lenne egy világversenyen, a harmadik jó matekból ,de mégse lett matematikus, hanem egy gyárban dolgozik..


Vakok közt félszemű a király ,tartja a mondás, szóval a 6év úszással már jobb kondiban vagy mint a nagy többség, aki sem zongorázni nem tud és 4-es alatti átlagja van.

2014. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

már mindjárt jobb vagy vmiben tőlem: úszás, zongora!

tehetséges vagy, csak még nem derült ki miben, ne aggódj, idővel megtudod mi az :)

2014. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most elkezdtem röpire járni :) tesómmal évek óta röpizek itthon csak nem tudtam hogy lehet a suliban menni edzésre.. csomó időm elment :/ eddig is mentem volna mert szeretem a sportokat. :P egyszer csak megtalálom miben vagyok jó :D
2014. márc. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!