Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik nem viszonozzák a köszönést, illetve ha viszonozzák is, annyira halkan, hogy szinte hallani sem lehet?

Figyelt kérdés

Én mindig érthetően, jó hangosan köszönök azoknak akiket ismerek, illetve látásból ismerek....

Köszönöm szépen aki ír, a válaszokat este tudom megnézni:-)


2014. ápr. 1. 09:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,aki válaszolt!

Én egy viszonylag kis községben élek, a legtöbb ember ismeri egymást.

Engem is úgy tanítottak, hogy köszönjek mindenkinek....

A kérdés csak azért merült fel bennem, mert egy oviban dolgozom, ahol takarítani is kell...van egy anyuka, aki az oviban alig köszön, illetve talán nem is köszön, főleg amikor mondjuk egy seprűt lát a kezemben :-))

Bár lehet, hogy bebeszélem magamnak, de talán lenézésből nem köszön, úgy értem a takarításos munka miatt.

2014. ápr. 1. 20:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagy nem jó a látása, és mivel nem vagy a helyeden, nem is mer fel.
2014. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ki nyom ta le azt a szóközt eggyel többször.. :)
2014. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az a nem köszönő/halkan köszönő fajta vagyok. Tudom jól milyen bunkónak tartanak, a munkahelyemről is kiutáltak emiatt. De nem szándékosan vagyok ilyen, alapból is csendes vagyok, sose beszélgetek senkivel, mikor köszönök az nekem normális hangerő ami másnak motyogásnak hangzik, vagy meg sem hallják... szóval sokszor hiszik azt is hogy nem köszönök. Persze biztos van olyan is, mert ha el vagyok gondolkodva akkor még az anyámat sem veszem észre. Ilyen vagyok, nem tudok más lenni, de aki nem ilyen az általában úgysem ért meg.
2014. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!