Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ADVA KAPSZ? Megbecsüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ADVA KAPSZ? Megbecsülik manapság az emberek a jót és viszonozzák is?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem.Vagyis az emberek elég kicsiny százaléka.A többi kihasználja vagy észre se veszi.
2013. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NE AZÉRT CSINÁLJ JÓT,HOGY VISSZAKAPD!!!!
2013. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenki ezt mondaná,túl jó lenne a világ...:) mindenki adna.
2013. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Isten majd visszafizeti
2013. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki is használták rendesen.
2013. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így van. Szerintem az emberek nagy része csak magával foglalkozik, nyílvánvalóan önös érdekek a legfontosabbak.

Ezek ellenére páran szeretnek jót cselekedni és nem azért mert jót várnak cserébe, hanem mert így érzik helyesnek. Ha tudok én is segítek elvégre ha egy kis semmiséggel valakinek éppen a napját dobhatom fel akkor miért ne tenném? Nem vagyok jobb senkinél, nekem nincs nagy vagyonom se amit osztogatni tudnék de ha hatalmamban van máshogy jót tenni akkor meg teszem és csak azért mert megtehetem.

2013. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
A többségnek fel sem tűnik, míg adsz. De mikor már nem adsz, na az annál inkább..
2013. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!