Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakori probléma az, hogy egy...

Gyakori probléma az, hogy egy pasi csak olyan lányokra hajt akik nem viszonozzák a közeledését, de akiknek tetszene azok nem jönnek be neki?

Figyelt kérdés
Tudtommal belénk van az kódolva, hogy számunkra ki vonzó és ki nem, szerintem a tetszést nem lehet megváltoztatni.
2013. júl. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakori probléma, igen.
2013. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ezt.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak gyakori kérdések és vannak gyakori problémák, ez utóbbiba tartozik az előbbin:)


Ez fordítva is igaz. Volt olyan,hogy egy ideje már nem jött össze senkivel,a nő közeledett hozzám,de hiába, nem éreztem iránta azt. Szóval képtelen voltam rá,hogy viszonozzam ,amit érez és ettől kissé rosszul is éreztem magam. Pedig megpróbáltam,hogy adjak esélyt magamnak,de nem jött össze,ez van.

2013. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen patt helyzet.. Ilyen "nekem van 2 almám neked 3 szilvád, hány kiló a szomszéd disznója evés elött?!" helyzet.
2013. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!