Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány napig bírjuk evés, és...

Hány napig bírjuk evés, és alvás nélkül?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Evés nélkül akár 1 hétig is.Alvás nélkül meg -. :)
2014. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alvás nélkül tudtommal kevesebb ideig, mint evés nélkül. De az már más kérdés, hogy normálisan funkcionálni meddig tudunk.
2014. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Evés nélkül egy átlagos ember hetekig is bírhatja, persze nagyon legyengülne már a végére, alvás nélkül kb. 1 hétig bírja az átlagember.
2014. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Evés nélkül egy egészséges, és erős szervezet kb. 40-60 napig bírja ki max., de ez nem a böjtölésre vonatkozik. Tehát addigra már ugye életveszélyes állapotba kerülne az ember stb. Én ezt olvastam több helyen is neten.

Alvás nélkül, hát azt nem tudom, magamból kiindulva én max. 3 napig bírtam ki, viszont úgy, h nem ittam semmi koffein tartalmú dolgokat. De biztos vannak, akik tovább is bírják.

A kettőt együtt minden gond nélkül szerintem max. egy hétig lehet kibírni, erős szervezet esetében. Én tuti nem bírnám addig ki. :D

2014. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Evés nélkül nagyjából 2 hétig, onnantól már éhhalál van, de ez nagyban függ a testalkattól, egy kövér vagy egészségesen izmos ember tovább bírja, mint egy sovány ember, akinek valószínűleg a anyagcseréje is gyorsabb.

Alvás nélkül 3 napot "gond nélkül" kibírunk, negyedik után már kimerül az agyunk, ami ájuláshoz vagy élethű hallucinációkhoz vezethet, egy hét után meg jön a végkimerülés, persze mindez koffein nélkül.

Hozzátenném, hogy folyadék nélkül ellenben 2-3 nap után kiszáradunk, amibe bele szokás halni.

2014. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

nyuszika megy a sivatagban, már majdnem éhenhal,

mikor szomjanhal

2014. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én fél napig :/ xDDD :D
2014. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Evés nélkül akár jópár hétig is, alvás nélkül viszont szerintem nem bírhatja túl sok napig az ember. Elég hatékony kínzási módszer, viszont nem tudok adatokat, mikor halunk bele.

Elég kis gyakorlatom van evés- és alvásmegvonásban, annyit tudok, hogy 4 és fél nap nemevést lazán kibírok fizikailag (elég morcos lennék azért s valószínűleg agyilag sem lennék topon) s hogy ma már képtelen vagyok éjszakázni, s ha nem alszom rendesen egyszer (pár óra alvás, nem 0), akkor agyhalott vagyok másnap és úgyis bealszom. Van, aki sokkal jobban bírja az ilyesmit.

2014. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Evés nélkül 1 max 2 hétig.Alvás nélkül én eddig leghosszabban 8napig voltam fent.
2014. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alvás nélkül 10-11 napig bírjuk, aki 8 napot írt nagyon gyanús, mert a 7 nap környékén megőrül az ember.
2014. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!