Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem lelkiismeretem...

Sokat ettem lelkiismeretem van . Szerintetek mit csináljak? :s

Figyelt kérdés

Most beteg vagyok , és itthon kell lennem egész nap, nem szoktam sokat enni de ma rengeteget !:S

Reggeli: tükörtojás 1 db kiflivel ( 7 óra)

Tízórai: fél alma ( 9 ó)

ebéd: saláta + 1 db rántott sajt (dél)

desszert: 2 db szilvás gombóc

Nem voltam éhes de a kedvencem a palacsinta és anyu csinált:S Szóval fél 3kor : 2 db palacsinta

13/L

Vacsizni TUTI nem fogok!



2014. márc. 29. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez közelről sem rengeteg!!!!


Reggeli nem sok.

Tízórai felejtős.

Ebéd semmi, előételnek beillik.


A szilvás gombóc és palacsinta felesleges, de helyette valami normális kaja kellett volna.


És vacsizz!!!!!

2014. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok kajától lett lelkiismereted?
2014. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aculluca ***** válasza:
egyél többet,mert ez nem hogy sok hanem lóf*asz, tápértékben és mennyiségben egyaránt.
2014. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugye csak vicc volt ez a kérdés..? Ez egy nagy semmi amit ettél. Fejlődő szervezet vagy, egyél már normálisan, inkább ebben a korban legyen egy pici felesleg mint hogy egy vitaminhiányos csontrakéta legyél.


Most épül fel a tested ebben a korban, ízületek, izomszalagok, idegpályák. Légyszíves egyél normálisan és vacsorázz és persze mozogj.

2014. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!