Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fejleszthető a...

Szerintetek fejleszthető a kommunikációs készség, vagy adott dolog?

Figyelt kérdés

Úgy érzem gyenge a kommunikációs készségem,amit kívülállók is megerősítettek.Nehezen tudom magam sokszor kifejezni ,ezért könnyű félreérteni.Van bennem egy kis szocfóbia is.Gyógyszert nem szedek rá.

Szeretnék jobban kommunikálni,mint amennyire ,,képes" vagyok.Mit tehetek?Olvasok sokat,de az nem befolyásol semmit.Válasszak olyan munkakört,ahova nem kell erős kommunikációs készség,vagy direkt válasszak olyat amihez kell?

Gyenge kommunikációs készséggel rendelkező embereket gyakran minősítik butának.Lehet,hogy nem vagyok intelligens??


2013. okt. 19. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A kommunikációs készség fejleszthető, de célzottan fejleszd.
2013. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Próbálj meg kitalálni és leírni egy történetet.
2013. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kommunikációs készség nem feltétlenül korrelál az intelligenciával. Ez két külön halmaz, bár van átfedés, de ez nem jelent semmit.
2013. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fejlesztés gyanánt ajánlom magamat, mert kommunikációs sulit végeztem, és sajnos* szeretek is beszélni. A beszéd alapvető, és különleges részét is szívesen átélem veled, de csak személyes találkozó során. Ha érdekel, jelezd privátban. (bárki más is megteheti, mert beszélgetni jó! :) )
2013. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen fejleszthető és fejleszteni is kell folyamatosan.
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!