Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek ennyire...

Miért viselkednek ennyire szemét módon egymással a magyarok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy mi az értelme élni egy olyan országban, ahol mindenki utálja a másikat? Csak mert azt veszem észre az embereken, hogy az oltogatás nagyon megy, de a gondolkodás már kevésbé.
2014. ápr. 7. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán mert mást nem érdemelnek, egyszer próbáltam ki az új bicajomat 13 évesen a frissen betonozott utca részen, az ott lakó elmebeteg férfi agyon akart vágni érte...

A magyar hihetetlenül szemét lett az utóbbi évtizedek alatt, részben köszönhető a politikának is. Sajnos a magam korosztályában is úgy kell harcokat kivívnom az értelmes emberek után, mert annyira ritkák

21F

2014. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom,egyszerűen ennyire undorító lett ez az egész nép.azaz igazi magyarság már évszázadok óta eltűnt....kellően negatív véleménnyel vagyok én is róluk.Általánosíthatok nyugodtan,mert mindben csalódtam ezidáig.Akinek van egy csöpp esze,eltakarodik ebből a szemét országból
2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Firedoom ***** válasza:

Ez a felfogas szerintem olyan mint a rasszizmus: elitelendo.

Ne a magyarokat szidjatok, hanem az egyeneket, lehet, hogy a 90% hulye, de vannak ertelmesek is.

2014. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Firedoom ***** válasza:
Amugy ez nem.csak magyarorszagon van, az egesz vilagon mindenhol.
2014. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egész világon van, de mondjuk nem ilyen szinten. Én jövőre költözöm is külföldre, nagyrészt emiatt. Azért jólesik látni, hogy nem én vagyok, aki ennyire pesszimista lett az évek alatt, hanem mások is tapasztalják ezt.
2014. ápr. 7. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
jól is teszed,én is így látom.pont emiatt megyek külföldre.
2014. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Firedoom ***** válasza:
Ezzel egy baj van: ha minden ertelmes kimegy, csak a hulyek maradnak.
2014. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok frusztráció, vacak étrend, nulla jövőkép, ettől nagyon sok egyébként jóravaló, derék ember megtört már. Meg persze vannak a vérhülye durcabélák. Azt vettem észre, hogy ha rájuk se nézek, egyre kevesebb a gond velük. Tisztára mint a c-k esetében.
2014. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
XDD "vérhülye durcabélák" ez jó
2014. ápr. 7. 23:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg az a helyzet, hogy a vérhülye durcabélákkal felesleges foglalkozni. Ők egy külön világban élnek, amit nem a logika határoz meg, hanem ők maguk. Egyébként én meg azt vettem észre, hogy ezek olyanok, hogy elkezdenek beszólogatni, és ilyenkor roppant szellemesnek érzik magukat, amikor visszaszólok, akkor meg megvannak sértődve, hogy én mit képzelek. És én meg csak állok és... WTF?
2014. ápr. 7. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!