Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek néhány embernek...

Szerintetek néhány embernek miért egyszerűbb itt feltenni a kérdését, mint beütni a kulcsszavakat a google-ba?

Figyelt kérdés
Nem ismerik, vagy nem tudják hogy működik vagy mi a fene?

2014. ápr. 8. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet rákeresnek de nem találják meg az 1. oldalon amit keresnek, és már lusták, hogy tovább keressenek, inkább beírják ide, aztán majd visszanéznek később, addig valaki megadja a választ. Igen ez a jó szó, hogy túl kényelmesek.
2014. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem őket. A kedvencem, amikor:

1. Venni akarnak valamit, és ahelyett, hogy felmennének az árukeresőre, azt várják, hogy te kiválogasd nekik a cuccokat, és linket küldj róla.

2. Olyan triviális dolgokat kérdeznek amit egyenesen a Google-ba beírva 10 mp-en belül választ kapnának.

3. Veled akarják megíratni a házifeladatot.

2014. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Végülis ez egy kérdezős oldal,azért van,hogy kérdezzenek. Ha mindenki rákeresne mindenre,akkor az oldalon lévő kérdéskategóriák felét meg lehetne szüntetni,mert fölösek lennének. De ennyiből mindenre meg lehet találni a neten a választ,így erre az oldalra se lenne akkora szükség. Itt kérdezhetnek az emberek akármiről. Ezért jött létre.
2014. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Én azért nem értem ezt a dolgot, mert nekem mondjuk egyszerűbb/gyorsabb beütni két szót a keresőbe és még további max. 5 perc alatt megtalálom a kérdésemre a választ.

Persze nem mindenről lehet olyan könnyen -főleg magyarul- infót szerezni, de nem is ezekre a helyzetekre gondolok.

2014. ápr. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!