Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha valaki nem akar...

Miért baj, ha valaki nem akar családot, kapcsolatot, szerelmet, stb-t?

Figyelt kérdés

Volt az a kérdés a 19 éves lányról, aki szexkapcsolatot akart. Mindenki úgy lehordta a sárga földig, hogy csak na. Féltem beírni, hogy én 31 évesen érzem ugyanazt, amit ő.

9 éve nincs kapcsolatom, nem vágyom rá. Se a szerelemre, se gyerekre, se családra. Teljesen boldog vagyok egyedül, "magányosan". Az életemben nincs üres folt, sose unatkozok. Utazgatok, önkénteskedek, barátaimmal vagyok.


Mégis miért gond ez? Ráadásul ott a lány 19 éves volt, miért kellene komoly kapcsolatból komoly kapcsolatba ugrálnia?


Vagy tényleg csak szent szüzek járnak ide, meg olyanok, akiket a férjük nem kettyint meg évek óta?


2014. ápr. 14. 15:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Utolsó:

egyrészt, mivel nem teljesen fedi egymást a kettőnk munkaideje, így van idő, másrészt, csak azért, mert párkapcsolatban élünk nem vagyunk összenőve :D

:)

2014. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20-as! Abszolút összefüggéstelen hül.yeségeket beszélsz! Miért ne működhetne jól annak a párkapcsolata, aki ide ír? Miért lenne ettől megbízhatatlan? Miért ne lehetne a fórumozásra ideje? Logikátlan a gondolatmeneted.
2014. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Apám... Milyen fogyatékosok járnak ide.Egyszer én is megkaptam valakitől,hogy reméli,hogy nem ismer.:D Baromira témába vágott.:D

Olvasd el ezt a könyvet,ha van kedved.

Fritz Riemann: A szorongás alapformái

Ebben részletesen leír négy féle személyiségtipust.Ez a könyv a kóros formáit tárgyalja,de megtalálod benne,hogy ki miért fejlődik olyanná,amilyen.

És NEM abnormális dologról van szó.Van beteges formája,de önmagában ez így normális dolognak számít.

Első voltam.

2014. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%

13-as pont az olyan emberekre emlékeznek,akiknek nem volt családjuk,hanem tettek vmit a világért,tudósok,stb:D


Attól,hogy te gyereket fogsz gyártani senki nem fog rád emlékezni:d

Egy birka leszel a sok közül:D


Sok ember nem akar családot,mert nem szeretik.Attól,hogy ezek az emberek kihalnak,attól ugyanúgy lesznek majd újak akik így gondolkodnak:D

2014. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a kapcsolatfüggő emberek sokkal abnormálisabbak.

Minden ember egyedül jön a világra és egyedül hal meg.

Vannak akik ezt nem tudják elfogadni meg minden áron egy másik személyhez akarják láncolni magukat.

2014. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem teljesen vállalható, elfogadható ha így élsz, nem mindig kell, nem mindenáron kell követni a normákat. Ha így érzed jól magad akkor semmi gond nincs, emiatt ne kezdj el görcsösen keresni valaki csak mert "azt mondják"
2014. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!