Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha valaki nem akar...

Miért baj, ha valaki nem akar családot, kapcsolatot, szerelmet, stb-t?

Figyelt kérdés

Volt az a kérdés a 19 éves lányról, aki szexkapcsolatot akart. Mindenki úgy lehordta a sárga földig, hogy csak na. Féltem beírni, hogy én 31 évesen érzem ugyanazt, amit ő.

9 éve nincs kapcsolatom, nem vágyom rá. Se a szerelemre, se gyerekre, se családra. Teljesen boldog vagyok egyedül, "magányosan". Az életemben nincs üres folt, sose unatkozok. Utazgatok, önkénteskedek, barátaimmal vagyok.


Mégis miért gond ez? Ráadásul ott a lány 19 éves volt, miért kellene komoly kapcsolatból komoly kapcsolatba ugrálnia?


Vagy tényleg csak szent szüzek járnak ide, meg olyanok, akiket a férjük nem kettyint meg évek óta?


2014. ápr. 14. 15:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hol az a kérdés?

Személy szerint engem nem zavar.

2014. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 14. 15:57
 3/26 anonim ***** válasza:
44%

Nem egeszseges gondolkodas, azert neznek erre furcsan. Az ember tarsas leny, es az az egeszseges, ha arra torekszik, hogy tarsat talaljon az eletehez, gyermekei legyenek.

Nincs valami rendben a vilagban, az emberek meg vannak kergulve, szabados eletet elnek, nem vallalnak felelosseget semmiert, magukert sem. Aztan maguknak sem merik bevallani, hogy nem ilyen eletre vagytak.

De ha te tenyleg igy vagy boldog, elj igy.

2014. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Ne provokálj...!!!!



19 évesen szerintem teljesen nrmális eet ez a vágy..

31 évesen 9 év kapsoat nélküliség kevésbé


A ember társas lény, tehát társra vágyik, nem csak társaságra..

Úgy általánosítva..

Enek semmi köze, ahhoz, hogy valaki szűz, vagy nem, vagy szexel-e a férjével vagy sem..


Az hogy nem unatkzol, még nem jelenti azt, hgy nincs üres folt az eletedben, hiszen egy olyan dologra nem vágysz, ami az ember természeténél fogva, vágyik..

Persze nem meggyőzni aarlak, me a te dolgod, és engem nem zavar, ha neked nem a család, és a szerelem a fontos, hiszen mindenkinek más..


Viszont akkor te se általánosíts..;-)


Jah köszönöm férjnel vagyok, a szexuális életünk is az igényeinknek megfelelő.. Cak a félreértesek elkerülése vegett..


Thát azt én sem értem, hogy 19 évesen ez miért baj.. 31 évesen nem érzed egyedül magad?

Mármint én 27 vagyok, és ahogy körbenézek mindenkinek van a barátaim közül parja, férje felesége, van akinél gyerek is..

Tehát pl nekem most egy ideig sok szabadidőm volt, mert egy ideig nem dolgoztamamit társasággal nem tudtam megtölteni, mert nem értek rá, annyit, mint én..persze kitöltöttem mással, csak az juttt eszembe, hogy nekem heti 2-3 alkalom barátokkal, jó ismerősökkel kevés lenne mint társaság, és max ennyit érnek rá az ismerőseim..ezen felül ugye vannak programjaim.. De ha nem lenne parom( férjem) akkor nagyon agányosnak éreztem volna magam.. Ez őszinte érdeklődés

2014. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Amikor volt párom, akkor kellett bőven az egyedüllét. Nekem a heti 3 nap találkozás már sok volt.

Gyerek sose szerepelt a terveim között, kiskorom óta taszítanak. A gyerek az, amit akkor se, ha fegyvert tartanak a fejemhez.:)


A barátnőimen nem lógnak a pasijuk. Rita, amikor ők is jönnek például. De engem nem zavar az sem, ha mindenkinek van párja, sose éreztem még azt, hogy gáz, hogy nekem nincs. Egyáltalán nem vágyom rá.

2014. ápr. 14. 16:04
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

"Vagy tényleg csak szent szüzek járnak ide, meg olyanok, akiket a férjük nem kettyint meg évek óta?"


Ezzel most magadat illetve a gondolkodásmódodat minősítetted. Csak úgy mellékesen jegyeztem meg, mert ez valahogy a végén majd kibökte a szemem.


1. Lényegében véve senkit nem érdekel, hogy ki mit csinál. Max csak egy jó kis pletyka erejéig.

2. Nyugodtan élhet mindenki úgy, ahogy neki tetszik. Elvégre senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig ideje 31 évesen megházasodni és baba projektbe fogni. Ellenben véleménye mindenkinek lehet!! Akár tetszik neked, akár nem!

3. Személy szerint nem hiszem el, hogy valaki (akinél nincs valami komoly lelki sérülés) nem akar soha sem szerelmet sem semmi komoly érzelmi köteléket az életében. Ha mégis, akkor mondom: ott valami baj van. Lelkileg sérült az egyén. Akár tetszik, akár nem. De ettől függetlenül, nyugodtan élhetsz így..magányosa is. Nekem ugyan ettől nem lesz rosszabb..na meg jobb sem az életem. Magyarán: magasívről leszarom mit csinálsz. Maximum csak sajnálni tudlak. Rossz lehet...és talán még magadnak sem mered bevallani....

2014. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Soha? Volt 8 évig.

Nem vagyok magányos! Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal!

2014. ápr. 14. 16:10
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Értem. Volt 8 évig. De 9 éve nincs! Akkor talán az a baj, hogy ku.rva korán kezdted...

Ha most vagy 31...és 9 éve nincs senkid...de előtte 8 évig volt...akkor 14 évesen már párkapcsolatban voltál....... Na ez se teljesen normális.... Te...akkor lehet, hogy egyszerűen csak abnormális vagy, azért nem akarsz senkit magad mellé! :D

2014. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Látod? Erről beszéltem. Értelmes, normális ember módjára is leírhatnád a véleményed. De én már lelki sérült meg abnormális is vagyok.


Ha ilyen butává tesz egy párkapcsolat... :)

2014. ápr. 14. 16:14
 10/26 A kérdező kommentje:
De inkább vagyok ilyen "abnormális" meg "lelki beteg, sérült", mint egy interneten fröcsögő iq-light.
2014. ápr. 14. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!