Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz nő lennék? Mit rontok el?

Rossz nő lennék? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szeretek komolyan, nőiesen (ceruzaszoknya, blúz), elegánsan, "finoman", semleges színekben (bézs, barna..) öltözködni, magassarkú cipőket hordok (ilyeneket: [link] ) visszafogottan sminkelem magam, nem beszélek csúnyán, nem dohányzom, nem iszok alkoholt, nincs nagy szám és nem is fekszek le idegenekkel. Viszont a korombeliek főleg csőnadrágot, vagy akár feneket is mutató miniszoknyát hordanak, nagyon harsány színeket vagy nagyon mély dekoltázsú ruhákat viselnek és nagyon erősen sminkelnek. A lányok férfiakat meghazudtolóan leisszák magukat, csúnyán beszélnek, köpködnek és ágyról-ágyra járnak. Most én akkor nem vagyok jó nő? nekem is így kellene viselkednem? Vagy hogy viselkedik manapság egy nő? Mert azt veszem észre, h a férfiak engem nagy ívben kerülnek, míg a korombelieket szinte körülrajongják.

köszi!



2014. ápr. 21. 19:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
Magadról is dobj fel képet.
2014. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi, de magamról képet nem akarok feltenni
2014. ápr. 21. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

"nem is fekszek le idegenekkel"


Ismerősökkel igen? Az már régen rossz...

2014. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A viselkedesed tutira jo irany,de szerintem egy harmincot-negyven eves no oltozkodik igy, inkabb lazulj le egy kicsit, marmint a stilusodban. De lehet, hogy csak ez alapjan latsz masokat, ez alapjan iteled meg oket, es azert te meg nagyon fiatal vagy, elvezd ki!!!! Lazulj le, de gondolkodasilag is!
2014. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Ronda vagy ilyen egyszerű...
2014. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, számomra inkább az ilyen visszafogottabb nők számítanak vonzónak.
2014. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 21. 19:59
 8/17 anonim válasza:

Szia.

Jó nő vagy.! :)

Ne is legyél olyan tucat, undorítóan viselkedő..ha férfi lennék, nekem ők nem kellenének.

Nem lehet esetleg, hogy túl komolynak tűnsz?

Értem a kis, elegáns öltözködést (én is imádom..másokon), de egy csőgatya is lehet csini és valamilyen szinten elegáns pl egy blézerrel. És a vidám színek is számítanak szerintem.

Ha vidám vagy és jól is érzed magad, akkor nem lesz ott gond. :)

2014. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi, én próbálok vicces lenni, de olyankor mindenki meglepődik és kényelmetlenül érzem magam
2014. ápr. 21. 20:05
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Megint egy lány, aki azt akarja hallani, hogy ő csinálja jól és milyen különleges...
2014. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!