Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam egy nőt egy szórakozóhelyen nagyon sexy feszülős pólóba volt szépek voltak a mellei és az arca is!Egyszóval nagyon felizgatott!KB egy óra múlva oda akartam menni hozzá de nagyon megvolt izzadva szó szerint fojt róla a víz átvolt izzadva a ruhája is(nem értem miért nem volt meleg különösebben)!De mikor odamentem volna láttam hogy izzadt és valamiért visszataszító és undorító volt ez az egyébként gyönyörű nő!Szoval ez normális vagy miért lehetett?

2014. ápr. 21. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. A bombanők is izzadnak. Azért mert neked nem volt meleged, neki még lehetett. Lehet a ruhája is olyan anyagból volt, amibe beleizzad az ember.

A másik dolog meg, hogy az izzadást az ember nem igazán tudja irányítani. Szerintem akkor gáz ha nem tisztálkodik az illető és még szaga is van, bár sokan erről sem tehetnek.

2014. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az izzadás relatív, minden embernél máshogy van.
2014. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp amfetamint fogyasztott, attól izzadnak minden ok nélkül.
2014. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!