Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mivel vigasztalja magát?

Ki mivel vigasztalja magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokszor támaszkodom magamra, mert nem utalhatom a hangulatom mindig másokra, s legtöbbször egyedül kell talpra állni.

Egy eléggé zsibbadt, melankólikus, gyenge figura vagyok. Van barátnőm, akit nagyon szeretek, és szerető édesanyám.. barátaim is, de velük csak nagyon ritkán találkozom. Nem azt mondom hogy elégedetlen vagyok, vagy rinyálok, de a rossz kedv elkerülhetetlen, sőt, jogom van ahhoz hogy rosszul érezzem magam. Össze vagyok zavarodva a folyamatos információ áradattól ami felém tárul (TV, Média, Politika, Feltűnő Prediktív elemek, Az egész rendszer könnyen megmagyarázható diszfunkcionalitása az oktatási rendszertől kezdve egészen a médiagépezetig, minden vacak ide tartozik), meg úgy általánosságban, nincs 1 olyan dolog, amit 100%osan meg tudnék csinálni. Mondhatni nem értek semmihez.

Túlságosan elkalandoztam, a lényeg, hogy nem konkrét tárgyi elemekre gondolok vigasztalásképp (pl nincs pénzem megenni egy hamburgert hogy jobban érezzem magam, és meditálni sem szeretnék. A meditáció belőlem frusztrációt vált ki csak)

Ha rossz kedvem van, a legjobb dolog amit tehetek hogy kidőlök. Bámulom a falat, tépem a hajam, vergődök a földön, azt csinálom ami jól esik.. De néha kínkeservesen el tud fajulni a dolog, és ebből szeretnék kiutat találni. Egy biztos pontot, ahova mindig fordulhatok. Elegem van a dührohamaimból.


A pozitív gondolatok, kellemes zene, séta, másokkal való beszélgetés nálam nem működik.


A kérdés adott, ki mivel vigasztalja magát? Najó, hamburgeres trükkök is jöhetnek.


Üdvözlettel: Noname gyakorikerdesek.hu-n író ember


2014. ápr. 25. 21:54
 1/6 MTZ1234 válasza:
Nem értek az ilyesmihez.Én most elkezdtem sportolni és elégé belerágtam magam szóval ha van időm és unatkozok vagy valami problémám van akkor ehhez fordulok.Esetleg valami házi kedvenc az állatok? Most is van két kutyám itthon és imádok velük lenni ráadásul megértik (szerintem) az ember érzéseit szóval én ezt javasolnám.
2014. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A sporton gondolkodom, de nincs olyan ami érdekelne, egyszerűen nem létezik. Régen szerettem kosarazni, de itt palánkot csak úgy találsz, ha egy kukát felcelluxozol egy villanypóznára.


Egy papagáj ékesíti tollát a kalitkájában, de ő úgy gondolom nem képes megvígasztalni. Aranyos jószág, meg lehet símogatni, de soha nem jutott eszembe még hogy odamenjek csak úgy megsímogatni.


Néha úgy érzem amikor dühös vagyok, hogy jobb lenne felgyújtani magam, miközben besz*rok. Nem akarok vulgáris lenni, de nem tudom másképp megfogalmazni. Ezzel csak az lenne a bökkenő, hogy én nem érezném át azt az elégedetlen megelégülést, amit a világ/semmi felé nyújtok. Sokszor csak pofán akarom vágni az eget.

2014. ápr. 25. 22:06
 3/6 MTZ1234 válasza:

Nem hiszem hogy nincs olyan sport ami ne tenne boldogá. Horgászás talán ?

Egyébként ott a barátnőd miért nem kezdtek el valamit együtt .

2014. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el:

Dan Millman - Békés harcos útja

2014. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan szépen leírtad az érzéseimet, hogy nem kell hozzátennem semmit :) Maximum, hogy én nem szoktam a földön vergődni, hanem kántálok és hadonászok. Ezek szerint nem egyedi probléma, bár olyan úgysincs...
2014. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy ön vagy közveszélyes addig szerintem semmi gond azzal, hogy így vezeted le az energiákat.

Én pl ha nagyon elegem van ès senki nem lát akkor 5 percig bzmegezek :D viszont utána egy hétig olyan vagyok mint akit benyugtatóztak :D

2014. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!