Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? És mit tehetné...

Mi bajom lehet? És mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon durva a helyzet, ha izgulok, olyan hányinger tör rám hogy az elképesztő, képtelen vagyok akár egy falatot is enni ilyenkor. Sajnos nagyon izgulós vagyok, így ugyanez előfordul ha csak vendégségbe megyek, vagy ha valaki jön hozzánk, mert szorongok, hogy minden jól menjen. De hányingerem lesz attól is, ha sokat nevetek pl. Nagyon el vagyok keseredve, nem akarok egy zárkózott liba lenni, aki nem tud kimozdulni sehova, mert akkor hányingere lesz. Mi bajom lehet? Ez egyébként pár éve kezdődött, azóta sajnos nagyon stresszes életmódot folytatok, nem tudom ez számít-e? Előre is köszönöm a segítségeteket!
2013. jan. 2. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellene egy pszichológus,mielőtt súlyosbodnak a tüneteid.
2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy belülről jövő, általad befolyásolhatatlan stresszes szorongás. A stresszes életednek valószínűleg nincs köze hozzá, az inkább fáradtságot, feszültséget, idegességet, türelmetlenséget okoz. Mindenképpen fordulj szakemberhez (pszichoanalitikus), aki néhány beszélgetés után kideríti, mi okozza ezt és utána tanácsot ad és segít a megoldásban.
2013. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!