Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lógok ki mindenhonnan a...

Miért lógok ki mindenhonnan a sorból?

Figyelt kérdés

Pszichiáterem mondta hogy azt kellene kiderítenem hogy miért nem tudok megmaradni, beilleszkedni egy-egy közösségben. Tényleg bárhova kerültem is mindenhonnan kirúgtak, súlyos konfliktusaim voltak vezetőkkel, munkatársakkal. Suliban is ez volt a helyzet. Jó lenne már kideríteni ezt mert huszonnégy éves vagyok és nem akarom így leélni az életem!!


Amúgy hiperaktivitás-figyelemzavar és kevert-szorongásos depresszió miatt járok orvoshoz. Antidepresszánst és szorongásoldókat szedek. Ja és autogén tréningezek még ezt pszichológustól tanultam meg!



2014. máj. 1. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a hiperaktivitás elég irritáló tud lenni, akár már rövid idő elteltével is, szóval én erre tippelnék, hogy emiatt vannak konfliktusaid és emiatt nem tud egy közösség sem befogadni, bár azt nem tudom, hogy ez nálad miben nyilvánul meg (mármint a hiperaktivitás), de ez lenne a tippem.
2014. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát abban nyilvánul meg hogy eléggé meggondolatlan vagyok, kések minden honnan, figyelmetlenül elhagyom a dolgaimat. Nem találok sose semmit meg, szétszórtnak és feledékenynek tartanak. Sokszor mondják hogy annyira vibrálok mintha speedet fogyasztanék meg olyan nyughatatlannak tartanak.


Nem egyszer vesztem már össze csúnyán kollégákkal munkahelyen mert annyira felidegesítettek. nagyon kis dolgok miatt is kiborulok. Dührohamot tud okozni. Munkahelyről rendszeresen késtem, főnököm folyamatosan rámszólt és végül kirúgott. Most munkát keresek hál istennek találok is csak bent maradnom nehéz! De nagyon!


Meg ugye nagyon gyakran unatkozok. folyamatosan csinálnom kell valamit mert ha nem olyan feszült leszek belül. Hetente több ezer kilométert utazok, amikor nincs gond, feszültség vagy bármi amit csináljak szívesen akkor olyan rossz érzésem van, feszült, ideges vagyok és alig várom hogy történjen valami!


Na így nyilvánul meg nálam ez a betegség

2014. máj. 1. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem vagy fizikailag sérült ember, akkor valamilyen oka van ennek a jelenségnek.

én hiányra tippelek, az, hogy le kell foglalnod magad, azt jelenti, hogy az életed üres. de azt csak te tudod kideríteni, mire vágysz és mi hiányzik.

érdemes a hiánytól függetlenül belső nyugalomra törekedned.

2014. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!