Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fáradtságtól egyesek miért...

A fáradtságtól egyesek miért lesznek tiszta bunkók?

Figyelt kérdés
Nincs kedvük beszélgetni meg semmi, ha meg írok nekik facebookon flegmán, röviden válaszolgatnak. A kifogás az, hogy fáradtak mert mondjuk buliban voltak éjjel. De ettől még miért kell velem bunkónak lenni, mit ártottam én nekik?
2014. máj. 1. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért bunkóság az, ha valaki valamiért fáradt, felnézett a Facebook-ra, aztán menne pihenni, ezért nem bonyolódik hosszas beszélgetésekbe? Nem vagy te kicsit szőrszálhasogató? :)
2014. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán mert egész délelőtt fent van valójában, csak valahogy velem nem akar beszélni. Meg ilyenek, röviden válaszolgatnak csak.
2014. máj. 1. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért ne vedd annyira a szívedre. Lehet, hogy éppen senkivel nincs kedve beszélgetni és ez független a személyedtől.
2014. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert kimerülten az ember csak pihenni akar nem másokkal jópofizni. Mégha ezzel meg is bánt valakit.
2014. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi van, ha csak be van jelentkezve, de mast csinal. En sem szeretnek veled beszelgetni, ha azt nyomozod, mikor vagyok bejelentkezve, es meddig.

Nekem is van olyan, h rairok valakire, latom, h elolvasta, de nem ir ra semmit, nem csinalok cirkuszt, mert lehet, h csak fellepett. Ahogy en is szoktam.

Most komolyan ez a legfontosabb? A qr.va facebook? Nem ertem. Tok jo ido van, menj ki a majalisra.

2014. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
csak ha valaki tényleg fáradt akkor alszik pihen nem pedig fárszbukozik
2014. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te se voltál még másnapos...
2014. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az udvariasságra kérdeztek rá. Igen, ez hiányzik sokból akkor is, ha fáradtak :). Élőben is sajnos, nem csak neten.
2014. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt sokan tévhitben vannak.

Én buli után nem tudok aludni. Ha hazaérek reggel 8-ra, akkor is max. 11-ig alszok. Persze, ettől kipihent nem leszek, csak nem tudok aludni.


A kérdésben pedig benne van a válasz. "Nincs kedvük beszélgetni". Aki nem volt még ilyen állapotban, az még az életében nem kelt korán. Ha pedig kelt, akkor senki nem bombázta kérdésekkel. Ilyen helyzetben annak is örülni kell, hogy visszaírt az illető.

2014. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért lesz attól valaki bunkó, hogy nem akar beszélgetni? ha esetleg az lenne az oka, hogy nem vagy szimpi neki és már unja, hogy állandóan rátapadsz és ezt meg is mondaná, akkor is lebunkóznád. én nem szeretem az ilyen embereket. nem körülötted forog a világ
2014. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!