Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok depresszios?

Miert vagyok depresszios?

Figyelt kérdés
Ha kulsoleg szemlelem magam semmi ertelmet nem lattom a szomorusagot ,meg van a magamhoz valo eszem ,sportollok,jol nezek ki , ezeket nem azert mondom mert onimado vagyok sok ember jellemez igy,szertem az eletet a csaladot ,szerelmet,baratsagot,kihivast de megis a szivem faj van amikor annnyira le vagyok torve hogy azon gondolkodom hogyan oljem meg magam.Tehat nagyon a vegletek embere vagyok ezek szerint.Szerintettek mit tegyek amikor mely ponton vagyok ,pontosabban ti mit tesztek ilyenkor ? Olyan rossz hogy sok mindenben gatol .
2014. máj. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érdekel, hogy miért vagy rossz kedvű és depressziós, vagy inkább az, hogy hogyan lehetnél boldog? Hogy mitől van az embernek sz/r kedve, mitől fáj a lelke, azt kutathatja egész életében. Gyerekkori trauma, előző élet, sors, stb stb. Sosem fogsz a végére jutni annak, hogy mi miatt szenved a lelked. De ez helyett inkább foglalkozhatnál azzal, hogy hogyan légy boldog. Ha a boldogsággal foglalkozol, előbb leszel az, mintha a depressziót elemezed. Ja, és mielőtt kérdeznéd, hogy mitől lehetsz akkor boldog. Magától a boldogságtól. Szóval legyél boldog a boldogságtól azért, hogy boldog lehess. Rövidebben és tömörebben nem tudnám leírni. Azzal foglalkozz, amit szeretnél, hogy legyen, ne azzal, ami abban megakadályoz. Mert abból kismillió van. A másikból meg csak egy.
2014. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bipoláris depressziós vagy? Azaz hol nagyon fent, hol nagyon lent? Mert azt gyógyszerrel jól lehet kezelni. Amúgy is ajánlott egy pszichológus, ha "csak" depressziós vagy. A depresszió civilizációs betegség, szóval nem mindig számít a jó családi háttér sem.
2014. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen hol fent hol lent .
2014. máj. 4. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, 2-es. Idejössz gyakorira, és bipolaritással "diagnosztizálsz" egy kérdést meg 5 sort.
2014. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!