Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tévesztik össze a kreol...

Miért tévesztik össze a kreol embereket a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar hogy kreol bőröm van és össze tévesztenek a cigány emberekkel, vagy mit lehet tenni ez ellen hogy egy kicsit fehérebb legyen a bőröm mert már annyit piszkáltak vele hogy sokszor ki se mozdulok a házból.

2014. máj. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Öltözz normálisan,beszélj tisztán,és képtelenség hogy hosszú távon összetévesszenek.Mondjuk 3 hét Balaton után engem se nagyon lehet megkülönböztetni..de a másik meg,hogy ki nem sz*ja le ki mit gondol;)
2014. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon zavar. Egyszer cigányoztak le de azt is undorral.. Hát mondhatom szépen néztem a nyomorultjára. A rasszizmust itélem el a legjobban. Semmilyen formáját nem tolerálom.

Na szóval mint kleor bőrű mondhatom hogy ez örök baj marad. Nem tudsz mit tenni. Ha normális a megjelenésed és a viselkedésed akkor is rád fogják mondani... Ha azt látják szégyenled! Légy büszke arra hogy addig maradsz a napon amíg csak akarsz míg van (mondjuk aki szid) patkány módra menekül. Ha nem látják hogy meghat akkor nem is vesződnek vele. Nálam bevált! ;) Sikert!

2014. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az nagyon tisztelet tudó vagyok ''szerintem'' tisztán beszélek az öltözetem normális csak ez a bőr szín néha én érzem úgy hogy mindenki aki rám néz az azt mondja magába chh ott egy cigány vagy valami ilyesmi a viselkedésem meg mondom az őszintét nagyon csendes srác vagyok nem vagyok olyan hogy elmered lopni ezt,azt vagy ilyen (rosszaságok) m1 nem is ez a lényeg csak a mai világba menyire meg vetik az embert ilyen kis dolgokért.. nagyon szépen köszönöm a commenteket
2014. máj. 6. 21:33
 4/5 anonim válasza:
Aki elsőre, látásból ítél azzal nem kell foglalkozni. Viszont én sokmindent adnék egy kreol bőrért...ha rámnéznek és látják hogy falfehér vagyok mi jut az ember eszébe? Hogy a gyerek biztos a szobában gubbaszt, és lesajnálnak, pedig csak szimplán nem tudok barnulni. A világ 99%-ában leszarják/előnynek állítják be a sötétebb bőrt, gondolj erre! :)
2014. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért meg a legnagyobb számban a cigány kisebbség van magyarországon és a barna bőrt a cigányokkal azonosítják


nekem gyerekkoromban volt egy jó barát barátnőm ő is kreol volt és egyszer mgkérdeztem tőle csak úgy: "te cigány vagy?" szegény elkezdett sírni és elszaladt, persze én nem értettem hogy ezzel valami rosszat tettem akkor :D

2014. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!