Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az IQ-d a teszt szerint?

Mennyi az IQ-d a teszt szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok nektek mennyi?


nekem 125 jött ki, tök izgalmas lehet 130 as IQ fölötti emberekkel találkozni és a Mensa-hoz csatlakozni. Szerintetek a valódi teszten sikerülhet a 130? Lehet ekkora szórás az IQ tesztekben?


Szóval kíváncsi vagyok nektek hogy sikerül. Képpel ha lehet :)



2014. máj. 7. 20:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 100 lett.
2014. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

116, de kettőnél pont egy másodperccel a vége előtt jöttem rá vagy a logikára, vagy hogy rosszat jelöltem. Hát ez van. :D

Parányival lehetne több idő.

2014. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A teszt úgy tűnik 125-ig mér, nekem az volt az email-ben, hogy "Ön elérte a jelen teszt maximumát, eredménye a mérési tartomány fölé esik.", a képen meg hogy 125 feletti.
2014. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
111 de 15 éves vagyok, es 17et írtam be(az a minimum)
2014. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%

Na! Látom szépen összegyűlt Magyarország színe-java. Ahhoz képest, hogy 125-130-as IQ-val a népesség 2%-a van megáldva, elég gyakori spektrumról beszélünk ezek szerint. Megemlíteném, hogy ha valakinek tényleg ennyi az értéke, az nem fog meglepődni a teszt eredményén, nem fog vele dicsekedni, nem fog ilyen tesztet tölteni. Mert tudja, hogy ő okos, gondolatai jobban lefoglalják, mint 'farok mutogatással' szórakozzon. S tudja, hogy ezek a tesztek annyira megbízhatók hogy nagyon;)

Ne akarjatok ennyi IQ-t. Rengeteg hátránya van. Én itt vagyok egy 131-140-es spektrumba elhelyezkedő IQ-val, évek óta múlhatatlan neurológiai depresszió kínoz.... ja, és az EQ-m nem több mint 17. Gyakorlatilag érzelmileg fogyatékos vagyok. Ne akarjatok okosak lenni. Én is csak az (novella)írásnak, és a molekuláris biológiába fektetett energiámnak hála vagyok képes lábon maradni.

"A tudás hatalom." - a tudatlanság áldás. Ezt a gondolatot fűzném az oly híres idézet mellé, mert én így látom egésznek.

2014. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
112 de 17 évet írtam be (mivel ez a minimum) és 14 vagyok
2014. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Tény, hogy a tudatlanság áldás. Sajnos számos szociálisan érzékeny intelligens embert ismerek, akik ugyan nem szoronganak, de tisztában vannak a dolgok lehetséges következményeivel, ami következtében eldöntik, hogy nekik ez biztos nem fog összejönni, és mivel ez es elhatározás, es ezzel be is vonzották a negatív dolgokat, valóban nem siker nekik számos dolog.
2014. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nekem is 125 feletti eredmény jött ki, de ezt a tesztet egy átlagos intelligenciájú ember is simán megírja maximumra. Ez az egész mensa csak egy beetetés, hogy fizesd az évi tagsági díjat.
2014. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!