Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10-es teszt a fogantatástól...

A 10-es teszt a fogantatástól számítva hányadik napon mutatja ki a terhességet? (nem a nemvárt menzesz szerint akarom tudni)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12-14. de akkor tényleg az ovutól számold.
2014. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ovutól gondoltam én is számolni. Most van a 13. vagy a 14. nap, a teszt negatív. Nem tudom, hogy még bizakodjak-e
2014. ápr. 14. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ne ad még fel! Nem mindenkinek egyforma erősséggel termelődik a szervezetében a hcg. De miért nem várod meg a nemvárt napját? Szerintem az a biztos, ha csak akkor tesztelsz, ha már késik. Én a késés másnapján teszteltem 10-essel halványat. Több mint egy évig próbálkoztunk, de sose teszteltem menzi előtt, csak akkor egyszer, amikor kimaradt. Sok felesleges idegeskedéstől kíméltem így meg magam.
2014. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. A menzeszem egy hete késik, de most később volt peteérésem, a 20. napon volt ovum, ezért a menzesz időpontja most nem mérvadó. Az ovu biztos akkor volt (nyák és hőmérőzés, és onnantól fáj a mellem). Túl vagyok egy vetélésen most próbálkoztunk újra. Műtét óta megkavarodott a szervezetem még peteérésem sem volt hónapokig, csak most. Most kellett volna mennem egy vizsgálatra, ami terhesen nem végezhető, ezért lett volna jó tudnom. Áttetettem későbbre az időpontot.
2014. ápr. 14. 10:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Orvos mondta, hogy most már van ovulációd? Mert van olyan is, hogy érik a pete a tüszőben, de nem reped meg.

Nekem pl. a progeszteronvizgséálatból derült ki, hogy nem is volt peteérésem, pedig hőmérőztem és nyákom is volt.

2014. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem orvos mondta, fenn van a hőm. Ha nem megy fel a hő akkor nincs ovu én úgy tudom. És csak akkor szokott fájni a mellem is, most már elég jól ismerem a testemet.
2014. ápr. 14. 12:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Korábban a hormonjaim rendben voltak a progeszteron is, csak a műtét után borult fel
2014. ápr. 14. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan minden rendben van az ovuddal is. A hőnél meg arra figyelje, hogy nem elég, hogy felugorjon, hanem minimum 5 napig tartósan fent is kell maradnia. és nagyot kell ugrania, nem araszolnia felfelé. Én úgy tudom, hogy az ovulációt ez mutatja.

Szorítok neked!

2014. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Fél fokot ugrott, amikor szerintem ovum volt, és pár nap múlva még ment feljebb 2-3 tizedet. Az elmúlt hónapokban nem is ment fel ennyire mint most, ezért vagyok biztos hogy volt ovum
2014. ápr. 14. 14:28
 10/11 anonim válasza:
úgy látom hasonló cipőben járunk! Sok sikert! :)
2014. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!