Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól teszem, ha elmenekülök az...

Jól teszem, ha elmenekülök az emberek elől a saját védelmükben?

Figyelt kérdés

Nagyon "agresszív" természet vagyok, bár nem látszódik rajtam , sőt, inkább nyugodtnak mondanak mások és nem is igazán beszélek, mondjuk barátságokat nem tudok megtartani. Sokszor érzek késztetést, h vkit megüssek vagy pl. jártam orvosira és a boncolásokat nagyon élveztem (ahogyan a szikém belehatolt a bőrbe és imádtam matatni a hullákban) és azóta (1,5 év) erős késztetést érzek, h felnyissam az embereket, egy időben halottakat rajzoltam, mostanában pedig hullákat, öngyilkosok képeit nézem. Tudom, h nagyon betegesen hangzik és tényleg nem akarok senkit sem bántani/ ölni, így kerülöm az embereket, de ha közéjük kell mennem, akkor nagyon nehéz magam kontrollálni, mert annyira erős bennem a vágy. pl. a buszon állt mellettem egy lány és olyan sokat beszélt, h a kezem már ráállt, h megszorongassa a nyakát, és csak nehezen tudtam visszatartani. Mit tegyek? már gondolkodtam öngyilkosságon, mert nem akarok bántani élőlényt és félek önmagamtól. pszichiáterhez menjek azonnal? vagy hogyan térítsem magam észhez?

köszi!

22/L


2014. máj. 9. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Jé én is el tudok lenni ezzel így, és érzem is belül az indulatot.

24f

2014. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hogy kezeled? két hete annyira "elkapott", h magamnak estem a szikével és majdnem elvéreztem, pedig én nem akartam ártani magamnak, de mintha a kezem önálló életre kelt volna és ami a legijesztőbb, h élveztem, ahogy csurog a vérem
2014. máj. 9. 20:12
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Szerintem látogass meg egy pszichiátert. Valami fel nem dolgozott traumád lehet. Ő tud segíteni.
2014. máj. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!