Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újabban a múlton nosztalgiázok...

Újabban a múlton nosztalgiázok állandóan, pedig fiatal vagyok, de visszavágyom abba a világba, ami 2000 előtt volt, mit tegyek, hogy ne állandóan ezen pörögjeek?

Figyelt kérdés

Nem mintha nem lenne tennivalóm.

28 éves leszek, tehát nem vagyok valami öreg, de mégis úgy érzem magamat. Mintha lett volna régen valamikor a középkorban egy világ, amikor még minden normális volt, és nem voltak ennyire intoleránsak az emberek.

Nézem a kilencvenes évekbeli, gyerekkori videókat, azt a világot, és nem értem magamat, régen az öregek szoktak nosztalgiázni, és én úgy érzem, nem találom a helyem a világban. Mindenhol ez a gátlástalan előrenyomulás van, de nem értékeset, szépet, harmonikusat akarnak, hanem minden hangadó csak provokálni akar, megrökönyödést kelteni, elfogadtatni az abnormálisat, harsogják a másság tiszteletét terrorisstamódon, pedig a mássággal nincs is semmi probléma.

Más is van így ezzel? Mit lehet tenni, hogy ne jöjjön elő minduntalan ez a téma?



2014. máj. 14. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tagadom: lenézem és megvetem azt, aki huszonévesen ahelyett, hogy a kezébe venné a sorsát, úgy nyavalyog a viág állapotán, mint egy öregasszony. Ez egészen egyszerűen röhejes. De mondom, ha nektek így jó, nem fogok tovább győzködni senkit, hogy egy fantomot ketget, mert látszólag erre szükségetek van. Hogy miért, arra csak tippelni, tudok, nem ismerlek titeket, de abban biztos vagyok, hogy aki ennyi idősen normális, tartalmas FELNŐTT életet él, az nem adja át magát teljesen annak, hogy "Jaj, miért múlt el a 20 évvel ezelőtti világ..."
2014. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont akkoriban volt a legdurvább előrenyomulás, pl. a privatizációnál, egyszer akik kapja marja, máskor meg az előre kiosztott lapok és a megírt forgatókönyv szerint. Olajmaffia, bormaffia. Ezek a csoportok ma is a főbűnözők, cinkosan összekacsintva a politikusokkal. 1990-ben volt a pl. taxisblokád.
2014. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!