Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ritka az, hogy egy lány vagy...

Ritka az, hogy egy lány vagy felnőtt nő antialkoholista legyen, ne szeressen bulikba járni, nem dohányzik, nem kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Én felnőtt férfiként bőven ezt teszem. Nem azért, mert attól tartok, hogy ártana. Annyira utálom az ízét és a szagát is, hogy inkább köszönöm nem kérek belőle. Mivel nem élek nagy társasági életet sem, ezért talán nem jelent hátrányt. Viszont a párválasztásnál akadályozó tényező lehet. Sajnos. Ha nincs már ilyen lány, akkor lehet jobb egyedül, hiszen voltam már kapcsolatban, megismertem a szerelmi életet. Kivet a társaság magából? Annyira nem bánom. Mindig is az önmegvalósítás felé törtem.
2014. máj. 14. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de nem iszom, nem dohányzom(sőt el sem viselem hosszabb távon)..de bulizni szeretek..jah és vega vagyok..
2015. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!